Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Co fajnego grają w kinach?

Co fajnego grają w kinach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
Lebiedź

Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 4
Post 2014-10-23, 12:02  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Widziałem "Służby" i muszę przyznać, że rola Bołądź rewelacyjna, choć bardzo męska. Teraz chyba w komedii bedzie można ją zobaczyć, zastanawiam się jak tam sobie poradzi Wink
Reklamy
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2014-10-24, 09:27  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Tez widzialam, dobry. A Boładz rewelacyjna w tej roli. Ma dobry czas... najpierw ''Sluzby'', zaraz "Dzien dobry, kocham Cie"- mysle, ze tu tez bedzie ok:)
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2014-10-26, 21:12  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Byłem wczoraj na "Bogowie". Powiem tak, już dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Zastanawiam się, jak temu Relidze chciało się w głębokim PRL walczyć ze wszystkimi aby uskutecznić program przeszczepu serca.
wanda99

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 36
Post 2014-11-14, 09:16  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
"Bogowie" to chyba najlepszy polski film od kilku dobrych lat - kawał dziełaVery Happy
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2014-11-18, 10:56  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
wanda99 napisał: "Bogowie" to chyba najlepszy polski film od kilku dobrych lat - kawał dziełaVery Happy


Bez przesady, Kot genialny, ale jak to się ma do miasta 44?

madzik, a Aleksy nie zamącił ci w głowie? Moje panny się niemal sliniły Wink Zwłaszcza do tych materiałów z oficjalnej premiery, jak był w garniturze. Mnie najbardziej urzekła Domagała - choć skłonności jak Iwo i Leon nie mam Wink
serafinn

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 18
Post 2014-11-18, 11:25  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Był ktoś może na nowym Rec? Chyba to już 4 część.. A mam ogromną chęć na jakiś dobry horror w kinie.
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2014-11-18, 13:44  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
madzik napisał: Tez widzialam, dobry. A Boładz rewelacyjna w tej roli. Ma dobry czas... najpierw ''Sluzby'', zaraz "Dzien dobry, kocham Cie"- mysle, ze tu tez bedzie ok:)
[u]

Było okej, ale Basia była najjaśniejszą gwiazdą w tym filmie. Przyćmiła swoim blaskiem, wszystkie inne gwiazdy Wink
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2014-12-01, 12:11  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
911turbo napisał:
wanda99 napisał: "Bogowie" to chyba najlepszy polski film od kilku dobrych lat - kawał dziełaVery Happy


Bez przesady, Kot genialny, ale jak to się ma do miasta 44?

madzik, a Aleksy nie zamącił ci w głowie? Moje panny się niemal sliniły Wink Zwłaszcza do tych materiałów z oficjalnej premiery, jak był w garniturze. Mnie najbardziej urzekła Domagała - choć skłonności jak Iwo i Leon nie mam Wink

O tak, Aleksy jest fajniutki:) choc jak dla mnie Doomagala zabawniejszy:)
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2014-12-09, 22:33  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
A nikt nie oceni Hobbita, jakie ma oczekiwania i nadzieje? Przecie premiera trzeciej (i niestety, ostatniej) części już w święta Smile
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2014-12-10, 12:04  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
JS napisał: A nikt nie oceni Hobbita, jakie ma oczekiwania i nadzieje? Przecie premiera trzeciej (i niestety, ostatniej) części już w święta Smile


no ja już nawet kupiłem bilety na maraton;) już nie mogę się doczekać, tym bardziej ze Jackson zapowiedział, ze film skończy się 45miutwą sceną tytułowej bitwy
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2014-12-11, 17:34  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
No aż mnie wgniotło w fotel na wieść o długości tej bitwy na koniec - 45 minut!!! Szok. Ale to bezie widowisko niech mnie. Już nie mogę się doczekać.. No i starcia ze smokiem rzecz jasna też.
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2014-12-12, 11:57  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Testa Rosa napisał: No aż mnie wgniotło w fotel na wieść o długości tej bitwy na koniec - 45 minut!!! Szok. Ale to bezie widowisko niech mnie. Już nie mogę się doczekać.. No i starcia ze smokiem rzecz jasna też.


ale idziesz na maraton czy czekac do 26? :>
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2014-12-27, 20:00  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Kilkoro moich znajomych już widziało Hobbita i są pod wrażeniem. Wybieram się jednak w Sylwestra, tak aby mile zakończyć rok Smile
Jak wam się podobała ostatnia część? Może więcej szczegółów? Very Happy
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2015-01-02, 12:39  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Nie dało rade na maraton, dopiero wczoraj, bo święta były na podlasiu bardzo familinie Wink
Ale warto było poczekać, film mega, wgniata w fotel, i znać rękę mistrza Jacksona nad wszystkim czuwającą. Kostiumu, scenografia, aktorzy, niesamowite ujęcia, bitwa ze smokiem albo jedno z końcowych starć na lodzie - coś niesamowitego a gra Bilba/Freemana -oscarowa dla mnie

Czekam już na wersję reżyserska i mam nadzieje, że za kilka lat coś jeszcze w klimacie śródziemia nakręci.
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2015-01-06, 11:53  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Też już widziałem nowego Hobbita i jestem pod wrażeniem. Moim skromnym zdaniem to najlepsza część trylogii. Podobają mnie się wątki nawiązujące do WP, fajnie że Jackson zdecydował się na taki zabieg, przez co ekranizacja jest dojrzalsza od książki. No i sama bitwa mega epicka, najlepsza jaką widziałem, a oglądałem wiele Wink
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2015-01-06, 21:37  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Hobbit b. fajny. Nie jest to WP, ale dalej robi niesamowite wrażenie. Polecałbym również Interstellar, dobre kino, świetny pomysł na fabułę.

Teraz po dobrym 2014 r. przydałoby się znów pójść na dobry polski film. Ktoś już ma coś na oku?
Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2015-01-07, 22:50  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Również wybieram się na ten film. Wasze pozytywne opinie chyba przyspieszą moją wizytę w kinie Smile
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2015-01-17, 21:35  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Ja niestety nie bylam na Hobbicie, choc poprzednia czesc bardzo mi sie podobala:)
Za to widzialam w sieci zapowiedz Polskiego gowna... Slyszal ktos juz o tym filmie?
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-02-05, 13:56  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
madzik- ja na to idę, ale to już od tego piątku będą grali. Smile Myślałem, czy by nie pójść na to, jako antywalentynkę, ale nie. Very Happy
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2015-02-08, 21:23  //  Co fajnego grają w kinach? Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: madzik- ja na to idę, ale to już od tego piątku będą grali. Smile Myślałem, czy by nie pójść na to, jako antywalentynkę, ale nie. Very Happy

hahah, nie typowy pomysl jak na walentynki:)
i jak film? warto isc?
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Co fajnego grają w kinach? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!