Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Życie na kredycie

Życie na kredycie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2019-04-28, 08:24  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Sporo z nas żyje na kredycie: mieszkania czy domy na kredyt, samochody na kredyt, wczasy na kredyt, większe zakupy na kredyt. No jest to jakiś tam problem. Pytanie jak dług można tak żyć na kredycie?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-04-29, 13:06  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Istnieją dwie drogi dojścia do jakiegoś majątku. Krótsza i dłuższa droga. Krótsza wiąże się z zaciągnięciem kredytu, i finansowanie swoich wydatków właśnie z tego źródła. Dłuższa opcja to odkładanie i powolne dochodzenie do majątku. To która droga zostanie wybrana, uzależnione jest od pewnych indywidualnych predyspozycji.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2019-05-06, 17:39  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Sam co jakiś czas obiecuję sobie, że to już ostatnia pożyczka ale biorę kolejne. Wiesz dlaczego? bo nie umiem oszczędzać a dzięki kredytom, ratom sporo rzeczy udało mi się załatwić. Na http://skredytowani.com.pl/ dowiedziałem się o kredytach przez internet i najcześciej takie biorę. Szybko i bez problemów.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2019-07-09, 19:56  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
A kto teraz nie ma kredytu? My wzielismy kredyt na zakup mieszkania, inaczej by nas nei bylo stac. A mieszkanie bardzo fajne w krakowie pomoglo nam znalezc biuro abc dom
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-07-31, 16:06  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
na mieszkanie nie, ale takie drobne jakies pożyczki to czasami biorę. A to na wakacje a to na jakieś agd. Ogarniam raty to nic złego w tym nie ma przeciez. w Kredyt OK mają dobrą ofertę, na dowód mi dają, weryfikacja kilkanaście minut trwa. I nie trzeba być bogatym na takie pożyczki jak w banku Very Happy
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-08-22, 12:44  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Żyje na kredycie i jakoś to jest. Wiadomo, że czasami lepiej jest mieć gotówkę, ale jeżeli nie mamy takich możliwości, to warto też brać kredyt. Osobiście brałem kredyt w Nest Banku - [, konkretnie w oddziale w Otwocku. Mają dobrych konsultantów i jak najbardziej mogą pomóc w dopełnieniu wszystkich formalności.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-10-09, 12:55  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
A co z kredytem, który nie został spłacony? Można liczyć na jakieś przedawnienie? Kilka pomocnych informacji na ten temat zawartych jest w poradniku na http://top-kredyty.pl/czy-niesplacony-kredyt-ulega-przedawnieniu/ . Warto sprawdzić.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2021-12-31, 13:01  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Chyba nie ma nic gorszego jak życie na kredycie, trzeba tego unikać. W razie gdybyście jednak wpadli w pętle zadłużenia, bo spłata chwilówek okazała się ponad wasze możliwości finansowe to w takim razie poszukajcie korzystnej oferty konsolidacji zadłużenia
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-08-19, 20:06  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Bardzo przykra sytuacja, ale nie możesz się poddawać. Jeśli planujesz oddłużanie nieruchomości to koniecznie przeczytaj artykuł na ten temat na stronie GRB Nieruchomości.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2023-10-03, 10:17  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci w sprzedaży zadłużonej nieruchomości, od siebie mogę polecić stronę skup nieruchomości zadłużonych. Zobacz, może dowiesz się tam czegoś nowego o tej sytuacji.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2023-10-03, 22:43  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Myślę, że większość z nas ma kredyty, jedni mniejsze gotówkowe a inni wielkie hipoteczne, Są też osoby które mają takie kredyty we frankach i ponoszą bardzo duże koszty z tym związane. Na szczęście coraz więcej spraw przeciw bankom udaje się takim kredytobiorcom wygrać. Na https://ipragapoludnie.pl/artykul/jak-zlozyc-pozew-frankowy/1426248 znajdują się porady w jaki sposób i kiedy można taki pozew złożyć. Nic tak naprawdę się nie traci przecież.
uwe

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 9
Post 2023-11-22, 22:48  //  Życie na kredycie Odpowiedz z cytatem
Powiem tak, ja niespecjalnie orientuję się w kwestii rynku finansów, więc jeśli miałabym w tym momencie decydować się na jakikolwiek kredyt, to chciałabym skorzystać z pomocy doradcy finansowego https://solemofinanse.pl/blog/
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Życie na kredycie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!