Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Zwrot z inwestycji w nieruchomości

Zwrot z inwestycji w nieruchomości

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Post 2019-05-16, 19:12  //  Zwrot z inwestycji w nieruchomości Odpowiedz z cytatem
Sprawa jest prosta, zainwestować w nieruchomość na wynajem. Czy macie doświadczenie w takich inwestycjach? Pomysł podrzucił mi kolega jak ostatnio rozmawialiśmy na temat w co zainwestować pieniądze. Okazuje się, że na wynajem mieszkań chętnych nie ubywa, a przybywa. Co raz więcej ludzi szuka i jest chętnych zapłacic więcej za wyższy standard. Natomiast haczykiem tutaj jest wiedza i doświadczenie. Dlatego też założyłem temat z nadzieją, że ktoś będzie chciał się podzielić wiedzą na ten temat. Ja też coś od siebie dołożę. Liczę na owocną dyskusję.
Reklamy
fleszyn

Post 2019-05-22, 06:06  //  Zwrot z inwestycji w nieruchomości Odpowiedz z cytatem
Można na tym zarobić jednak minusów tutaj jest wiele

Po pierwsze ceny nieruchomości obecnie są bardzo wysokie i niewiele można na tym zarobić.
Po drugie ceny wynajmów nie są tak wysokie jak ceny nieruchomości.
Po trzecie jeśli trafisz na kiepskich lokatorów to będziesz miał problem z pozbyciem się ich.

Jesli chcesz dużo zarobić to są o wiele lepsze pomysły na zainwestowanie pieniędzy.

Jak tutaj w pożyczki społecznościowe
https://www.futurecapital.pl
spokes

Post 2019-05-24, 14:03  //  Zwrot z inwestycji w nieruchomości Odpowiedz z cytatem
deweloperskie mieszkania rzeszów
Rachunek powierniczy – zmiana przepisów w 2012 r. skutkuje koniecznością realizowania inwestycji przez dewelopera ze środków własnych lub kredytów. Środki pieniężne wpłacane przez Klientów lokowane są na bezpiecznym rachunku powierniczym, by w razie kłopotów finansowych mogły zostać zwrócone.
markowCRT

Post 2019-06-05, 15:58  //  Zwrot z inwestycji w nieruchomości Odpowiedz z cytatem
Dzięki za uwagi, znalazłem też coś takiego jak crowdfunding. Ze znanych firm zajmuje się tym m.in. Mzuri CFI, z tego co znalazłem to mają już pozytywne doświadczenia za sobą. Robią nabór na nowe projekty, trzeba obserwować ich stronę. Pytanie kluczowe, czy w to wchodzić? Zysk zakładany to koło 8 procent, do tego potem po sprzedaży nieruchomości też zysk do podziału, a planowana sprzedaż po 4-5 latach. W sumie kwota, którą bym musiał wyłożyć nie jest duża i dużo więcej można zarobić niż np. na obligacjach.
sylwia4012

Post 2023-01-16, 02:08  //  Zwrot z inwestycji w nieruchomości Odpowiedz z cytatem
A co konkretnie Was interesuje, jeśli mówimy o szczególnych nieruchomościach? Ja polecam zajrzeć sobie na stronę https://partnersinternational.pl/luksusowe-wille-warszawa . Na niej znajdziecie luksusowe wille, które są do kupienia w Warszawie. Co wyróżnia tą ofertę? Przede wszystkim to, że wille zostały dokładnie sprawdzone, aby o wszystkim poinformować przyszłego kupca. Dodatkowo można też liczyć na pełne zaangażowanie doradców.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Zwrot z inwestycji w nieruchomości
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech