Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Związek cuckold.

Związek cuckold.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bruno

Post 2013-06-02, 18:51  //  Związek cuckold. Odpowiedz z cytatem
Pytanie do panów jak i pań. Very Happy Wiem, że to trochę kontrowersyjne, ale kręcą mnie takie klimaty, bycie uległym itp, lub po prostu zwykłe trójkąty 2m + 1k. Jak się zapatrujecie na takie coś? Tylko bez hejtów, wiem, że to dosyć dziwne i nie każdemu może się podobać. Najbardziej interesuje mnie opinia kobiet, gdyż nie mogę swojej lubej na takie coś przekonać, bo jest straszną tradycjonalistką i tzw. nudziarą łóżkową - seks najchętniej uprawiałaby tylko w jednej pozycji, a co dopiero jakieś udziwnienia w postaci kochanka raz na jakiś czas za moim przyzwoleniem. Rolling Eyes
Reklamy
SK502

Post 2013-06-10, 23:50  //  Związek cuckold. Odpowiedz z cytatem
Wydaje ci się, że to będzie takie fajne? Powiem ci tak. Jak dziewczyna będzie spała z innym i jej się spodoba, to nie będzie miała ochoty na spanie z tobą, albo do tamtego odejdzie.

A jeśli Ci bardzo zależy, to przyprowadź jakiegoś dobrego ogiera dogadaj się z nim i on już ją przekona gdy ty np pójdziesz do sklepu na 2 godziny. Zapewniam Cię, że nie będzie miało znaczenia, że jest tradycjonalistką. Potem jej powiedz, że o wszystkim wiesz, że to ci się podoba itd. Postawisz ją przed faktem dokonanym.

To normalne, że jej nie możesz przekonać, bo ulegli ludzie z reguły mają z tym problem.

W każdym razie dobrze to przemyśl i pamiętaj, że fantazja może się bardzo różnić od rzeczywistości. Żebyś nie żałował.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Związek cuckold.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Celebrity

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

Warning: mysql_close(): 1 is not a valid MySQL-Link resource in /old/www/www.forum.banzaj.pl/db/mysql4.php on line 87