Forum Banzaj.pl » Militaria » Żołnierz Zawodowy

Żołnierz Zawodowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Stefan

Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 4
Post 2011-12-27, 01:03  //  Żołnierz Zawodowy Odpowiedz z cytatem
Jak nim zostać i czy to się opłaca ? Chodzi mi o Szeregowego Smile
Reklamy
Stefan

Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 4
Post 2011-12-30, 23:24  //  Żołnierz Zawodowy Odpowiedz z cytatem
Ile zarabia żołnierz na misji np w Afganistanie ?
Rolnik

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 122
Post 2012-01-04, 13:13  //  Żołnierz Zawodowy Odpowiedz z cytatem
gdzies czytalem, ale nie wiem czy to prawda ze dostaja 4-5 tys.
Stefan

Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 4
Post 2012-01-04, 23:24  //  Żołnierz Zawodowy Odpowiedz z cytatem
żołnierz na misji zarabia np szeregowy 2500 brutto z kraju + pensja na misji około 4000 , z tego co ja wiem


A jak najszybciej i najprościej zostać żołnierzem przez NSR czy "normalnie" ?
Jan Kosmoski

Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 1
Post 2013-01-18, 18:49  //  Żołnierz Zawodowy Odpowiedz z cytatem
Ani tak, ani tak. Jak dla mnie to wielka głupota jest! Uwielbiam militaria, gram w ASG, kolekcjonuję sprzęt, ale po co się pchać do tego syfu? I to na szeregowego? Ja dorobiłem się do kaprala, ale i tak źle służbę wspominam. Takiego burdelu, jak w armii, to nigdzie nie widziałem. A pracowałem już we wielu firmach, tak państwowych, jak i prywatnych. Dlatego nie rozumiem Cię? Napisz proszę o co Ci chodzi!

Swoją drogą Polska to dziwny kraj. W tym sensie, że świat cały boryka się z kłopotami kiedy chodzi o nabór do armii, a u nas zawsze są nadwyżki. Zawsze. Do armii brytyjskiej przyjmują już dowolnego człowieka w wieku od 15 lat (!!), a u nas odsiewy muszą robić, bo jest kilkuset (!!) ludzi na miejsce. Jak przyjeżdżają oficjele z Zachodu (acz nie tylko), to robią duże oczy i pytają jak to w ogóle jest możliwe?

Ja też tego nie rozumiem?

Co do pytania o szybkość: NSR to szybsza droga. Ale dlatego, że nieco mniej oblegana...
Atrix

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 16
Post 2013-01-28, 20:09  //  Żołnierz Zawodowy Odpowiedz z cytatem
Coś w tym jest co kolega napisał wcześniej. trudno się dostać. Ale z tego co kolega mówił to nie jest starszym stopniem 2->3tys miesięcznie na rękę. z 3-4lata jest zawodowym. często pcha się na służby np w święta to ma coś dodatki do tego. ale jak zadzwoni afganistan to bajlando się pewnie skończy
Forum Banzaj.pl » Militaria »  Żołnierz Zawodowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!