Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Znacie jakiegoś trenera od seksu?

Znacie jakiegoś trenera od seksu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2012-08-18, 08:24  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Moja dziewczyna dość otwarcie wyraża swoje niezadowolenie z naszego życia seksualnego, co gorsza nie tylko do mnie, ale i w obecności innych. Coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować, a żadne zwracanie uwagi nie skutkuje, chcę ją zaskoczyć i troszkę się podszkolić, wiecie w jaki sposób? słyszałem o skuteczności działań sex trenerów, ale nie znam żadnego, możecie kogoś mi polecić?
Reklamy
dora55

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 4
Post 2012-08-18, 10:30  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Sextrener?Rzeczywiście takie coś istnieje,w programie tv przedstawiali kilku:) Ale polecić,nie polecę-bo nie mialam z nimi do czynienia.Widać,że zależy Ci na dziewczynie skoro chcesz z "niego skorzystać",pewnie próbuj.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-08-18, 13:20  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
ja tego nie kumam w dobie internetu magazynow ksiazek, znaczy czego nie wiesz ze koles mialby ci to pokazywac na zywo?
horteska

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 12
Post 2012-08-19, 07:25  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że mimo, że mamy dobe internetu i książek to nic nie zastąpi kontaktu z prawdziwym innym człowiekiem, który wytłumaczy te aspekty, których nie jesteśmy pewni. Tak jak z matematyką, mając książkę, możesz poćwiczyć z nią, ale ktoś musi najpierw wytłumaczyć temat by chociaż trochę pojąć o co chodzi.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-08-19, 11:31  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
no tak miliardy ludzi od milionow lat wiedza o co chodzi, a teraz trzeba trenerow, dobre Smile
bene

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 95
Post 2012-08-20, 06:59  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
sex trener??? może zamiast tego lepiej poćwiczyć z kobieta ??? niech ci powie co jej sie nie podoba, i zawsze możesz w obecności innych powiedzieć ze jej ostatnia noc tez była bez szalu a sex z kłodą to nie sex
horteska

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 12
Post 2012-08-20, 10:08  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Ale nie każda kobieta jest taka, że powie dokładnie o co jej chodzi i nie każdy facet sam z siebie sie zainteresuje jak zrobić by kobiecie było lepiej. słyszałam, że oświecony kochanek to jeden z najlepszych sex trenerów. Pewnie największa skuteczność pomocy:D więce zadowolonych babek i więcej chłopków, którym kobiety nie marudząVery Happy
snajper00

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 9
Post 2012-08-20, 13:09  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Więc może zacznę gadać jak "baba" (choć to męskie forum) to ja bym zaczął wogóle od tego czy wy się naprawdę kochacie? Jeśli tak to w Waszym wspólnym interesie jest dogadywać się w takich sprawach, wyrażać swoje emocje, potrzeby, oczekiwania i to na osobności a nie wyśmiewać partnera przy znajomych, inaczej wasz zwiażek będzie opierał się tylko na seksie i docinkach jak komu wczoraj w nocy poszło, a czy o to chodzi, czy tylko na tym Ci zależy czy wiążesz z nią też swoją przyszłość ?? Zastanów się nad tym i sam sobie odpowiedz
guliwer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 9
Post 2012-08-20, 14:44  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Mnie to nie dziwi, że są seks trenerzy, jeżeli ktoś ma większą wiedzę, doświadczenie i chce się z tym podzielić z innymi dlaczego by nie skorzystać. Do każdej kobiety należy indywidualnie podejść, ale są tacy którzy są kompletnie zieloni i nie wiedzą jak się zabrać za 'te' sprawy.
Leocho

Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 2
Post 2016-02-11, 17:22  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
trenera? no raczej takich nie ma ;p
Desperat

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 21
Post 2016-04-01, 13:27  //  Odpowiedz z cytatem
W tzw.Polsce nie ma tak naprawde klinik seksuologicznych z prawdziwego zdarzenia. Może wreszcie ktoś o ich utworzeniu pomysli?
Seksuolodzy to tak naprawdę teoretycy, co to się książek naczytali.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-05-10, 10:06  //  Odpowiedz z cytatem
Ja się nad tym zastanawiałem ale potem doszedłem do wniosku,ze co mi taki kurs da? Każda kobieta jest inna oraz ma inne upodobania. Co z tego,ze jednej bedzie się podobało skoro innej już nie ? Moim zdaniem takie krusy to głupoty. Polecam za to kupić sobie jakieś zabawki erotyczne jak:
sex elixir
libi spray
wibratory
czy nakladki na penisa

Wszystko to potrafi ożywić seks.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-05-11, 05:28  //  Odpowiedz z cytatem
error napisał: Ja się nad tym zastanawiałem ale potem doszedłem do wniosku,ze co mi taki kurs da? Każda kobieta jest inna oraz ma inne upodobania. Co z tego,ze jednej bedzie się podobało skoro innej już nie ? Moim zdaniem takie krusy to głupoty. Polecam za to kupić sobie jakieś zabawki erotyczne jak:
sex elixir
libi spray
wibratory
czy nakladki na penisa

Wszystko to potrafi ożywić seks.


A jak dziewczyny reagują na propozycje takich udziwnięń? Są chętne aby wypróbować czy nie bardzo ? Bo sam przynam sieze jeszcze nigdy nie probowałem takich rzeczy. Jestem z dziewczyną już dłuższy okres i wydaje mi się,że kiedyś pociągałem ją bardziej ;/ Obecnie już nie wiem czy jej nie pociągam. Bo nie chce tak uprawiać seksu jak kiedyś.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-05-11, 15:47  //  Odpowiedz z cytatem
Pierwsze słyszę o trenerze od seksu. Jakby takie zajęcia wyglądały? Część teoretyczna, a potem część praktyczna? Jakieś egzaminy, komisja? Jejku, nie wiem, może ja jakiś zbyt konserwatywny jestem, ale nie za bardzo to ogarniam.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-05-12, 08:00  //  Odpowiedz z cytatem
Wszystko zalezy od dziewczyny ale ja spotkałem się tylko z takimi które byly na to chętne. Tak poza tym to jak się tak urozmaica seks to się nie nudzi Każdego może dopaść prędzej czy później rutyna i warto jest się przed nią jednak bronić. Nie sądzisz? Z tych wszystkich co stosowaliśmy to najlepsza była jednak hiszpańska mucha.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-05-13, 07:49  //  Odpowiedz z cytatem
w sumie mojej by się przydało ;/ Kiedyś bardzo lubiła seks a obecnie tak jakby go unika. Nikogo nie ma bo pracujemy razem i dobrze sobie wszystko sprawdziłem .A wieczorami to robi to wszystko od niechcenia. Czasami mam wrażenie,ze najlepiej jest dla niej się wypiąć abym zrobił tam coś od tyłu i dał jej spokój.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-08-31, 07:38  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Ja nawet nie wiedziałem że są takie kursy. Tylko co to daje każda kobieta jest inna i ma inne zapotrzebowania. jak u mnie zawiało nudą w sypialni to postanowiłem poszukać zabawek erotycznych. Mi się spodobał wibrator dla par. Pozwala na jednoczesne przeżywanie i doznania są bardziej wyraziste.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2017-04-16, 19:46  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Pierwszy raz słyszę o trenerze seksu nie lepiej postawić na jakieś akcesoria do sypialni?One też potrafią dać wiele wrażeń,a nie kosztują wiele- na pewno zachwycą Twoją partnerkę. Jeżeli nie wiesz gdzie je kupić to polecam zajrzeć do sexownysklep.pl mają tam dość duży wybór. Z tego co wiem jest 5% zniżki na pierwsze zakupy.Warto zajrzeć bo może akurat coś przypadnie Ci do gustu Smile
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-02-22, 10:55  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Czytałem niektóre wpisy na blogach, filmiki również mogą być tutaj bardzo inspirujace. Moim zdaniem jednak trzeba samodzielnie zbierać doświadczenie. Każda kobieta jest inna oraz do każdej trzeba podejść zupelnie inaczej.Jedna laska będzie lubiła ostry seks, druga już delikatniejszy....

Jedna będzie lubiła to robić w ciemności, drugą będzie podniecało uprawianie seksu podczas dnia.

Polecam relacje typu Friends with benefits https://sexpolis.pl/fwb-ons-co-to-znaczy/ - nie jest to związek a jednocześnie mozna zbierać doświadczenie z róznymi osobami.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-04-29, 02:00  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Cóż, moim zdaniem jednak seks to przede wszystkim kwestia doświadczenia, jak również umiejętność szczerej rozmowy. Bez tego nie ma szans na udane pożycie. Przy czym na pewno nie można się ograniczać tylko i wyłącznie do klasyki. Warto eksperymentować chociażby sięgając po różnego rodzaju gadżety takie jak https://xn--wiat-ovo-lvb.pl/opinie-o-marce-ovo/ . Opinie na ich temat są bowiem zdecydowanie bardzo zachęcające:)
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!