Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Znacie jakiegoś trenera od seksu?

Znacie jakiegoś trenera od seksu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
delmen

Post 2012-08-18, 08:24  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Moja dziewczyna dość otwarcie wyraża swoje niezadowolenie z naszego życia seksualnego, co gorsza nie tylko do mnie, ale i w obecności innych. Coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować, a żadne zwracanie uwagi nie skutkuje, chcę ją zaskoczyć i troszkę się podszkolić, wiecie w jaki sposób? słyszałem o skuteczności działań sex trenerów, ale nie znam żadnego, możecie kogoś mi polecić?
Reklamy
dora55

Post 2012-08-18, 10:30  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Sextrener?Rzeczywiście takie coś istnieje,w programie tv przedstawiali kilku:) Ale polecić,nie polecę-bo nie mialam z nimi do czynienia.Widać,że zależy Ci na dziewczynie skoro chcesz z "niego skorzystać",pewnie próbuj.
S. Expert

Post 2012-08-18, 13:20  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
ja tego nie kumam w dobie internetu magazynow ksiazek, znaczy czego nie wiesz ze koles mialby ci to pokazywac na zywo?
horteska

Post 2012-08-19, 07:25  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że mimo, że mamy dobe internetu i książek to nic nie zastąpi kontaktu z prawdziwym innym człowiekiem, który wytłumaczy te aspekty, których nie jesteśmy pewni. Tak jak z matematyką, mając książkę, możesz poćwiczyć z nią, ale ktoś musi najpierw wytłumaczyć temat by chociaż trochę pojąć o co chodzi.
S. Expert

Post 2012-08-19, 11:31  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
no tak miliardy ludzi od milionow lat wiedza o co chodzi, a teraz trzeba trenerow, dobre Smile
bene

Post 2012-08-20, 06:59  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
sex trener??? może zamiast tego lepiej poćwiczyć z kobieta ??? niech ci powie co jej sie nie podoba, i zawsze możesz w obecności innych powiedzieć ze jej ostatnia noc tez była bez szalu a sex z kłodą to nie sex
horteska

Post 2012-08-20, 10:08  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Ale nie każda kobieta jest taka, że powie dokładnie o co jej chodzi i nie każdy facet sam z siebie sie zainteresuje jak zrobić by kobiecie było lepiej. słyszałam, że oświecony kochanek to jeden z najlepszych sex trenerów. Pewnie największa skuteczność pomocy:D więce zadowolonych babek i więcej chłopków, którym kobiety nie marudząVery Happy
snajper00

Post 2012-08-20, 13:09  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Więc może zacznę gadać jak "baba" (choć to męskie forum) to ja bym zaczął wogóle od tego czy wy się naprawdę kochacie? Jeśli tak to w Waszym wspólnym interesie jest dogadywać się w takich sprawach, wyrażać swoje emocje, potrzeby, oczekiwania i to na osobności a nie wyśmiewać partnera przy znajomych, inaczej wasz zwiażek będzie opierał się tylko na seksie i docinkach jak komu wczoraj w nocy poszło, a czy o to chodzi, czy tylko na tym Ci zależy czy wiążesz z nią też swoją przyszłość ?? Zastanów się nad tym i sam sobie odpowiedz
guliwer

Post 2012-08-20, 14:44  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Mnie to nie dziwi, że są seks trenerzy, jeżeli ktoś ma większą wiedzę, doświadczenie i chce się z tym podzielić z innymi dlaczego by nie skorzystać. Do każdej kobiety należy indywidualnie podejść, ale są tacy którzy są kompletnie zieloni i nie wiedzą jak się zabrać za 'te' sprawy.
Leocho

Post 2016-02-11, 17:22  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
trenera? no raczej takich nie ma ;p
Desperat

Post 2016-04-01, 13:27  //  Odpowiedz z cytatem
W tzw.Polsce nie ma tak naprawde klinik seksuologicznych z prawdziwego zdarzenia. Może wreszcie ktoś o ich utworzeniu pomysli?
Seksuolodzy to tak naprawdę teoretycy, co to się książek naczytali.
error

Post 2016-05-10, 10:06  //  Odpowiedz z cytatem
Ja się nad tym zastanawiałem ale potem doszedłem do wniosku,ze co mi taki kurs da? Każda kobieta jest inna oraz ma inne upodobania. Co z tego,ze jednej bedzie się podobało skoro innej już nie ? Moim zdaniem takie krusy to głupoty. Polecam za to kupić sobie jakieś zabawki erotyczne jak:
sex elixir
libi spray
wibratory
czy nakladki na penisa

Wszystko to potrafi ożywić seks.
draco

Post 2016-05-11, 05:28  //  Odpowiedz z cytatem
error napisał: Ja się nad tym zastanawiałem ale potem doszedłem do wniosku,ze co mi taki kurs da? Każda kobieta jest inna oraz ma inne upodobania. Co z tego,ze jednej bedzie się podobało skoro innej już nie ? Moim zdaniem takie krusy to głupoty. Polecam za to kupić sobie jakieś zabawki erotyczne jak:
sex elixir
libi spray
wibratory
czy nakladki na penisa

Wszystko to potrafi ożywić seks.

A jak dziewczyny reagują na propozycje takich udziwnięń? Są chętne aby wypróbować czy nie bardzo ? Bo sam przynam sieze jeszcze nigdy nie probowałem takich rzeczy. Jestem z dziewczyną już dłuższy okres i wydaje mi się,że kiedyś pociągałem ją bardziej ;/ Obecnie już nie wiem czy jej nie pociągam. Bo nie chce tak uprawiać seksu jak kiedyś.
Dawidziu

Post 2016-05-11, 15:47  //  Odpowiedz z cytatem
Pierwsze słyszę o trenerze od seksu. Jakby takie zajęcia wyglądały? Część teoretyczna, a potem część praktyczna? Jakieś egzaminy, komisja? Jejku, nie wiem, może ja jakiś zbyt konserwatywny jestem, ale nie za bardzo to ogarniam.
error

Post 2016-05-12, 08:00  //  Odpowiedz z cytatem
Wszystko zalezy od dziewczyny ale ja spotkałem się tylko z takimi które byly na to chętne. Tak poza tym to jak się tak urozmaica seks to się nie nudzi Każdego może dopaść prędzej czy później rutyna i warto jest się przed nią jednak bronić. Nie sądzisz? Z tych wszystkich co stosowaliśmy to najlepsza była jednak hiszpańska mucha.
riddle

Post 2016-05-13, 07:49  //  Odpowiedz z cytatem
w sumie mojej by się przydało ;/ Kiedyś bardzo lubiła seks a obecnie tak jakby go unika. Nikogo nie ma bo pracujemy razem i dobrze sobie wszystko sprawdziłem .A wieczorami to robi to wszystko od niechcenia. Czasami mam wrażenie,ze najlepiej jest dla niej się wypiąć abym zrobił tam coś od tyłu i dał jej spokój.
zaspany57

Post 2016-08-31, 07:38  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Ja nawet nie wiedziałem że są takie kursy. Tylko co to daje każda kobieta jest inna i ma inne zapotrzebowania. jak u mnie zawiało nudą w sypialni to postanowiłem poszukać zabawek erotycznych. Mi się spodobał wibrator dla par. Pozwala na jednoczesne przeżywanie i doznania są bardziej wyraziste.
MiroL

Post 2017-04-16, 19:46  //  Znacie jakiegoś trenera od seksu? Odpowiedz z cytatem
Pierwszy raz słyszę o trenerze seksu nie lepiej postawić na jakieś akcesoria do sypialni?One też potrafią dać wiele wrażeń,a nie kosztują wiele- na pewno zachwycą Twoją partnerkę. Jeżeli nie wiesz gdzie je kupić to polecam zajrzeć do sexownysklep.pl mają tam dość duży wybór. Z tego co wiem jest 5% zniżki na pierwsze zakupy.Warto zajrzeć bo może akurat coś przypadnie Ci do gustu Smile
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Znacie jakiegoś trenera od seksu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
The Light of the Moon - zwiastun nowego dramatu

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry