Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra » Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek?

Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
piter223

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 5
Post 2011-06-22, 12:01  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Witam, ponieważ biorę ślub, co prawda za pół roku, ale lepiej być już przygotowanym. Poszukuję obrączek, przeglądałem w sklepach wybór jest stosunkowo niewielki. Może w Internecie coś poradzicie, jakiś sklep z dużym asortymentem?
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-06-22, 13:07  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
obraczki trzeba pojsc i obejrzec na zywo nie wyobrazam sobnie kupna obraczek przez internet...
bicior

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 2
Post 2011-06-29, 12:29  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Hej, a ja osobiście zakupiłem też w Internecie i jestem zadowolony.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-08-08, 20:33  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
nie lepiej pojsc do sklepu przymierzyc zobaczyc na zywo ?
bumbel

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 24
Post 2012-08-06, 19:23  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Jedno jest pewne odpuść sieciówki typu Apart czy Yes!
lumpy

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 2
Post 2012-08-20, 08:59  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Ja Ci polecam sklep internetowy Aimor. Maja tam tanie pierścionki zaręczynowe i do tego wysokiej jakosci. Sam tam kupilem dla swojej zony taki pierscionek.
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2012-09-09, 18:31  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
S. Expert napisał: obraczki trzeba pojsc i obejrzec na zywo nie wyobrazam sobnie kupna obraczek przez internet...


W rzeczy samej. A najlepiej zamówić u jubilera - luba doceni Wink
Piter

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 21
Post 2012-09-21, 10:35  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie najlepszą opcją byłby jubiler - sprawdzony przez kogoś. Można samemu stworzyć wzór a i ceny bywają niższe w stosunku do jakości niż w sieciówkach.
bongo27

Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 9
Post 2012-10-03, 20:48  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Jeśli jesteś z Katowic albo okolic rybnika mogę polecić Głodkowskiego. Z internetu bym nie radził, w końcu będziecie je nosić (prawdopodobnie;p) do końca życia.
brodaty_dziad

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 12
Post 2012-10-04, 23:11  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
bumbel napisał: Jedno jest pewne odpuść sieciówki typu Apart czy Yes!


Hej, ostatnio przeglądałem ofertę Yes i niektóre całkiem mi się podobały. Dlaczego odradzasz?
Przemeek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 20
Post 2013-01-23, 18:55  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
a przejrzałeś wszystki jubilerów? ja bym nie radził przez internet, bo je trzeba przymierzyć
mikos

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 35
Post 2013-02-04, 12:25  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
A ja już nastawiłem się na Aparta ale jeśli u jubilera było by taniej to po co za firmę płacić same pudełeczko tez da się załatwić. Nie żebym był sknerą ale jeśli chce kupić naprawdę drogi pierścionek to dlaczego nie u jubilera.
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2013-05-30, 13:55  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej takie sprawy zostawić drugiej połowie.Moja chce z Apartu, to nie dyskutuje z nią. Ja tylko płacę Smile
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-02-27, 15:16  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Hehe... ale w znanych sklepach płaci się głównie za nazwę. Możecie szukać na mieście, ale później identyczną zamówcie w sieci. Na inneobraczki.pl zestaw wyszedł 400 zł taniej. Istotna różnica, prawda?
galos

Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 4
Post 2015-03-04, 16:43  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Kiedy brałem ślub zamawiałem obrączki w firmie ,,Apatyt" i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, bo obrączki są trwałe, bardzo dobrze wykonane i ładne Smile
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2015-04-13, 14:01  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Ja już prawie dwa lata noszę heh Coś koło tysiaka płaciliśmy w aparcie za parę.
pinka

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 2
Post 2015-08-02, 20:09  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
za 1000 z apart? to chyba najnizsza polka u nich (albo wyprzedaz czy cos)
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-08-05, 05:40  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Mozesz zajrzeć sobie tutaj: http://jubistyl.pl/ . Zamawialiśmy tam swego czasu z żoną obraczki ślubne. Mają tam dobre ceny. Jest to mniejszy sklep tak więc jest o wiele taniej niż w tych większych sklepach dużych sieci. Tak więc obrączki kupi się tam za 1000 zł co w takim na przykład yesie czy Kruku byłoby nie do pomyślenia ( zrobiliśmy porównanie swego czasu i doszliśmy do wniosku,ze totalnie nie opłaca się przepłacać z uwagi na markę).
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-08-19, 13:40  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Mi tam się do obrączek nie śpieszy, ale połowa naciska...
wstępnie robiliśmy rozeznanie, to spokojnie do 1000 zł za parę można kupić nawet w aparcie obrączki.Ja akurat decyzji nie będę podejmował, przygotowany jestem na wydatek rzędu 2 tys., tylko nie zaakceptuje żadnych kolorowych i pierścionkowatych..Moja kobieta lubi markowe rzeczy i tego akurat nie zmienię, jak to ją cieszy to czemu nie
FacetNieidealny

Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 6
Post 2015-08-19, 17:06  //  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem obrączki lepiej obejrzeć na żywo, zatem polecam sklepy stacjonarne. W dobrej galerii handlowej powinieneś naleźć co najmniej kilku jubilerów - Kruk, Apart, Śliwiński, itd. Mają na prawdę ładne obrączki.

Co do samych obrączek, to nie oczekuj fajerwerków i nie szukaj ekstrawaganckich wzorów. Im obrączki prostsze, tym bardziej eleganckie i lepsze. W końcu - czego Ci życzę - będziesz je nosił przez całe życie. Różne zdobienia i wzory prędzej czy później wyjdą z mody, Ty będziesz coraz starszy. Klasyka nigdy się nie znudzi i zawsze będzie trzymała poziom.

Najpierw zastanów się nad kruszcem. Moim zdaniem najlepsze jest klasyczne, żółte złoto, ale oczywiście wybór należy do Ciebie. Przy wyborze konkretnych obrączek kieruj się raczej jakością ich wykonania, a nie wzorem. Obrączka musi być wygodna, precyzyjnie wykonana i powinna dobrze komponować się z Twoją dłonią. Tylko kontakt na żywo pozwoli ocenić te kwestie.
Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra »  Znacie dobry sklep z bogatą ofertą obrączek? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!