Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Zginane wtyczki w kablach HDMI od Sony

Zginane wtyczki w kablach HDMI od Sony

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-08, 23:32  //  Zginane wtyczki w kablach HDMI od Sony Odpowiedz z cytatem
Doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku montażu telewizora LCD lub plazmy na ścianie. Znacznie ułatwi zgrabne poprowadzenie kabli. Kable oczywiście obsługują obraz 1080p, oraz odswieżanie 120Hz.

Niestety, jak to zwykle bywa w przypaku firmy Sony, trzeba za kabelki słono zapłacić bo ok. 50-60$. Gdyby ktoś się zdecydował podaję serie kabli DLC-HD10H, DLC-HD10V, DLC-HD10H

sony_hdmi_zginane.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  10.35 KB
 Odsłon:  25186 raz(y)

sony_hdmi_zginane.jpg

Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-03-09, 23:02  //  Zginane wtyczki w kablach HDMI od Sony Odpowiedz z cytatem
Niezly patent. Szkoda, ze to Sony i tyle kosztuje. Zawsze podziwiam fachowcow od marketingu jak staraja sie udowodnic, ze warto wydac krocie na kabel do transmisji cyfrowej.
arche

Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 1
Post 2011-01-31, 18:34  //  Zginane wtyczki w kablach HDMI od Sony Odpowiedz z cytatem
Spotkałem cosik podobnego w ekonomicznym wydaniu firma Blue Line HDMI Ruchomy - można spotkać na popularnym serwisie aukcyjnym za ok 40 złociszy więc sporo taniej, a to pewnie z powodu reklamy - której koszty pochłaniają nawet 50% wartości produktów!
I niestety to my za tą reklamę płacimy.
Pewnie jak by poszukać to tańszą chińską wypocinę by się znalazło.

1.jpg
 Opis:  Blue Line HDMI Ruchomy
 Rozmiar:  438.31 KB
 Odsłon:  29 raz(y)

1.jpg

slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2016-05-22, 20:38  //  Zginane wtyczki w kablach HDMI od Sony Odpowiedz z cytatem
Rozważałem zakup ostatnio czegoś takiego, ale zwyczajnie i normalnie szkoda mi było kasy. Kabel HDMI 2.0 Ultra HD Wireway jest dobrą i przede wszystkim tanią alternatywą. Chodzi bowiem o to, że jest cienki, a tym samym elastyczny i lekki, więc łatwo go poprowadzić. Poza tym niewiele kosztuje.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Zginane wtyczki w kablach HDMI od Sony
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!