Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Zestaw podtynkowy do łazienki

Zestaw podtynkowy do łazienki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-05-17, 13:04  //  Zestaw podtynkowy do łazienki Odpowiedz z cytatem
Forumowicze czy ktoś może podpowiedzieć czy stelaż podtynkowy do WC firmy Tece w Leroy to dobry wybór? Czy powinnam szukać w innych sklepach typowo łazienkowych niż budowlanych gdzie mają wszystko? Ceny niby tego samego stelaża potrafia rożnić sie nawet o 400-500 zł, czy ktoś zakupił ostatnio i może polecic źródło? Tyle tego, ze zwątpiłam czy te promocje na roznych stronach to rzeczywiście oryginały… poszukuje standardowego stelaża podtynkowego do WC firmy TECE. Z góry dziękuję
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2022-05-18, 08:00  //  Zestaw podtynkowy do łazienki Odpowiedz z cytatem
To też tece jest w markecie nie znaczy że jest zwykłym marketowym chłamem, porządne i dobre stelaże, warto zaznajomić się z produktami tece i poznać ich jakość, my robimy instalacje wodne na systemie tece i stelaże tez tece zakładamy Wink
Poza tym firma ma bardzo wiele przycisków, tak więc łatwo mozna dobrać je do łazienki.
Leroy Merlin ma wiele produktów. Zarówno z niższej pólki cenowej, ale i z wyższej pólki cenowej. Tak więc jeśli zależy Ci na porządniejszym wyposażeniu to tak - znajdziesz tam dla siebie odpowiednie.

Polecam przejrzeć sobie wc podtynkowe na ich stronie www.

Będzie tam największy wybor.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2022-05-26, 01:08  //  Zestaw podtynkowy do łazienki Odpowiedz z cytatem
Podtynkowe rozwiązania są najlepsze. I najtrwalsze i najlepiej wyglądają. Ja mogę polecić na pewno montaż baterii podtynkowych także, te do wanien jak czytam na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/jaka-baterie-wybrac-do-wanny-do-zabudowy w taki sposób najczęściej się obecnie montuje. Rozwiązanie estetyczne, trwałe, zdecydowanie na lata.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2023-07-27, 09:59  //  Zestaw podtynkowy do łazienki Odpowiedz z cytatem
Mam składany prysznic w mieszkaniu, z takimi drzwiczkami i spadem.

Kocham go, lepszy byłby tylko walk-in

Osad nie zbiera się bardzo.

Jak chodzi o łazienkę - czarne kafle na podłodze to życie.

Mam zabudowę od podłogi do sufitu, mega wygodne na chemię etc. Dodatkowo w meblach mam wysuwana półkę gdzie mogę np położyć pranie/ręcznik.

Duże lustro w miejsce płytek.

Szafka pod umywalkę, która nie sięga podłogi ale ma duże szuflady. Ładowarka do szczoteczek zamontowana w szufladzie grzejniczek z możliwością ustawienia czasu grzania i półka przy lustrze na rzeczy.

W łazience często ma się do czynienia z odstającymi nieestetycznymi rurami, warto jest zastanowić się nad ich zabudową:

https://sklep.flexgips.com/zabudowy

Można dorwać takie gotowe elementy zabudowy.
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 133
Post 2024-02-15, 16:48  //  Zestaw podtynkowy do łazienki Odpowiedz z cytatem
Są różne kleje, chociaż do tego mogą być za słabe. Tak to można zrobić np. klejenie lustra do płyty
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Zestaw podtynkowy do łazienki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!