Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » zestaw kluczy

zestaw kluczy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jeździec

Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 2
Post 2012-05-21, 10:56  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Witam. Nie znam się na firmach i na jakościach narzędzi, ale chce sobie kupić zestaw kluczy płasko-oczkowych, z poprzedniego zestawu "rozjechały" mi się najczęściej używane. Byłem w sklepie po nowe i polecono mi firmę BAHCO, ale do najtańszych ich narzędzia nie należą. Może z was ktoś ma narzędzia tej firmy i podzieliłby się wrażeniami, opinią na ich temat. Nie chcę wydawać pieniędzy na bubel.
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-05-21, 11:24  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Słyszałem, ze strasznie kiepskie i nie opłaca się wydawać na nie kasy.

ps- jak dalej chciałbyś spamować posty będą usuwane.

Pozdrawiam
kapitan25

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 9
Post 2012-05-21, 12:42  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
ja niestety nie znam tej firmy... ja mam sporo narzedzi z boscha, oprocz tego kilka jakis bezfirmowych albo z marketow... Wink do tej pory nie narzekam Wink
guliwer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 9
Post 2012-05-22, 16:01  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Ja z kolei słyszałam pozytywne opinie o tej firmie. Mam parę innych zestawów kupionych po okazyjnej cenie w różnych sklepach, ale szczególnie nie zwracam uwagi na konkretną markę.
optimus-prime

Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 10
Post 2012-05-22, 21:03  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Z bahco mam jedynie sekator, ale on akurat nijak ma się do twoich kluczy heh. W każdym bądź razie jest solidnym narzędziem, jakoś nie narzekam. Klucze mam akurat z modeco, ale oni chyba nie mają zestawów tylko pojedyncze sztuki, ja tak bynajmniej kupowałem.
horteska

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 12
Post 2012-05-22, 21:43  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
no właśnie, nie są najtańsze, ale podobno trwałe i to się zwraca. Lepiej kupić raz a porządne, niż ciągle jakieś badziewie kupować. sekator ma pozytywną opinie, a macie jakieś inne jeszcze narzędzia od nich?
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2012-07-05, 11:28  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Sekatory sprzedane?
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2012-07-05, 11:33  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Cześć jestem głupią blondynką i nie znam się na sekatorach, ale słyszałam że sekatory firmy SRANIE W BAMBUS są najlepsze. Zgadzacie się z moją opinią?

P.S. tubo nie że za Tobą łażę po forum czy coś, po prostu zainspirowałeś mnie tymi sekatorami. Very Happy
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2012-07-05, 11:35  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się w 100%, ze są najlepsze!!
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-05-24, 12:59  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Może Ci się przyda, akurat niedawno kupowałem dla siebie komplet kluczy nasadowych, bo miałem kilka sztuk, ale każde z innej parafii. Wybór padł na te z praxer - https://praxer.pl/pl-PL/klucze-nasadowe-komplety,c6333.html. Całkiem nieźle się spisują, dobra cena i powiem szczerze, że jak za taką kwotę ta jakość to jak najbardziej jestem zadowolony. Pozdrawiam Wink
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-07-30, 07:00  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
U siebie do warsztatu stawiałem przede wszystkim na jakość i funkcjonalność. Najlepiej czytać opinie o danych kluczach, wcale nie jest tak że co droższe to lepsze. Obowiązkowo do takiego zakresu prac jak mam, muszę mieć na wyposażeniu klucz dynamometryczny zasada działania dość prosta a bez niego się nie obejdziesz przy chociażby dokręcaniu kół. wiecie w ogóle o czym mówię, klucz dynamometryczny co to jest? jeśli nie to na https://www.tme.eu/pl/pages/news/21673/Klucze-dynamometryczne#Czym-jest-klucz-dynamometryczny odsyłam, laik również zrozumie Very Happy a i w amatorskich warsztatach warto takie urządzenie mieć.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-07-27, 17:54  //  zestaw kluczy Odpowiedz z cytatem
Mój mąż prowadzi swój warsztat i doskonale wiem już, że na narzędzia z niższej półki nie ma się co decydować w ogóle. Szkoda pieniędzy, znacznie szybciej będzie trzeba wymieniać je na nowe, nie mówiąc że szereg prac zwyczajnie tymi tanimi nie da się wykonać. Dla wymagających do polecenia są narzędzia tej marki https://narzedzia-merkury.pl/manufacturer/neo-tools - niezawodne, bardzo wysokiej jakości, z naprawdę długim okresem gwarancyjnym. Do produkcji wykorzystują tylko najlepsze materiały. To polska firma posiadająca status lidera w Europie Środkowej - to najlepsza rekomendacja. W tym sklepie online znajdziecie w najlepszej cenie ich narzędzia i możecie liczyć na sprawną dostawę.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  zestaw kluczy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!