Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada

Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2012-06-19, 22:37  //  Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada Odpowiedz z cytatem
Witajcie forumowicze. Chciałbym poradzić się jeszcze na forum co do zestawienia jakie skompletowałem do zakupu:

1) nagłośnienie: LG HX806TG
2) telewizor: LG 42LM760S

Wiem, że im większy tv tym lepiej, ale mi w zupełności wystarczy 37 - 42. Czy to dobre zestawienie? Czy coś tu lepiej zmienić?
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2012-06-30, 08:26  //  Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada Odpowiedz z cytatem
to jak będzie? nikt nie wesprze? Ja tam zawsze jak coś zauważę to staram się pomóc Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-06-30, 08:53  //  Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada Odpowiedz z cytatem
Czytałem, że ten telewizorek jest dobrej jakości, obraz w wersji HD podobno miazga Smile + jest bardzo wydajny ... co do naglosnienia wydaje sie spoko. Jak dla mnie zestaw jest ok i bedziesz zadowolony.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-06-30, 08:57  //  Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada Odpowiedz z cytatem
A jak daleko bedziesz siedzial od ekranu tv?
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2012-07-17, 23:00  //  Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada Odpowiedz z cytatem
około 2,5 - 3 metra, ale mam leciutką kanapę leżakową, więc tak naprawdę to może być i odległość 4 m.

Asik, a nie zawiodę się na współpracy tych dwóch urządzeń? Wiecie na co zwracać szczególną uwagę? Kupie te sprzęty raczej w osobnych sklepach o mnie trochę martwi, jak coś będzie nie tak to kiszka.
Piter

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 21
Post 2012-10-02, 06:51  //  Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada Odpowiedz z cytatem
Co do telewizora się nie zawiedziesz, sam mam taki i mogę spokojnie
polecić. Ale o nagłośnieniu nie powiem za wiele, bo ja mam głośniki JBL Cinema 300.
Super grają, fajnie wyglądają, choć jak widzę, są zupelnie w innym stylu niż te Twoje.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Zestaw kina domowego - czy zestawienie odpowiada
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!