Forum Banzaj.pl » Hydepark » Zespół na wesele córki

Zespół na wesele córki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Trapo

Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 6
Post 2015-10-12, 09:32  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z Was może polecić ciekawy zespół muzyczny na wesele? Chciałbym, aby koniecznie był to zespół z Pomorza. Mile widziani zespoły powyżej dwóch osób. Co prawda mam już jednego kandydata, ale chętnie posłucham Waszych propozycji. Póki co myślałem nad zespołem Disco Band . Młodym się podoba.
Reklamy
lambac

Dołączył: 03 Gru 2015
Posty: 1
Post 2015-12-03, 14:49  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Z mojej strony mogę polecić stronke na której znalazłem całą obsługe: slubi.pl
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 15:59  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Polecam jakiegoś DJ-a, a nie kapelę disco polo.
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-15, 13:13  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
My mieliśmy na weselu córka dja, ale nie jestesmy z pomorza więc pewnie nic ci to nie powie. W każdym razie sprawdził się super, choć byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Jakbyś chciał zrobić dzieciom też niespodziankę to u nas super sprawdziła się fotobudka na imprezę, byli bardzo zaskoczeni, ale teraz mają pamiątkę na całe życie Smile
graniax

Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 2
Post 2016-01-15, 18:48  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Ja na swoim weselu miałam wodzireja i dj. Powiem Państwu że to bardzo fajne rozwiązanie. Polecam wodzireje.pl Jest to zespół z Olsztyna. Jest wart swoich pieniędzy. Goście byli zachwyceni. Zarówno młodzi jak i starsze pokolenie cały czas było na parkiecie i świetnie się bawiłoSmile Polecam:)
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-08-07, 06:29  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Myślę że najprościej jak zobaczysz tu weselewawa.pl Jest to portal ślubny. Tu są firmy zajmujące się tą tematyką. I porady od muzyki na ten wyjątkowy wieczór, po nawet pomoc w wyborze sukni ślubnej przyszłej panny młodej.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2020-04-01, 01:50  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Tutaj jest fajna baza https://www.planujemywesele.pl/zespoly . Trzeba też zwrócić uwagę na to, że teraz się dostępność zmienia, bo wiele ślubów jest przełożonych, a wiele odwołanych do nie wiadomo kiedy. To się zmienia na bieżąco.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-20, 12:04  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Na wesele mojej córki to nie był brany zespół tylko dj bo jednak teraz są oni bardziej popularni i lepiej jest go wynająć. Często mniej zapłacimy za niego, a tutaj https://slubnydom.pl/zorganizuj-fantastyczne-wesele-bez-alkoholu/ polecam wam poczytać o weselach bez alkoholu.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2022-11-23, 18:37  //  Zespół na wesele córki Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, organizacja wesela to nie jest taka prosta sprawa. Przede wszystkim musimy ustalić budżet jaki chcemy i możemy przeznaczyć na ten cel. Branie kredytów to ślepa uliczka, poczytajcie zresztą więcej na ten temat w sieci. Nie musimy wydawać kroci by zachować wysoki poziom. Zawsze możemy zmniejszyć liczbę gości bo nie zawsze zapraszanie wszystkich znajomych podniesie atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Bardziej stawiałbym na najbliższą rodzinę bo tylko wtedy będziemy czuli się komfortowo. Ważne jest by ustalić jakie są nasze oczekiwania i wytypować idealną salę weselną. Interesujące informacje na ten temat znajdziemy tutaj - https://fashionistki.pl/sale-weselne-jak-znalezc-idealna-3-sprawdzone-porady/ Wtedy wybranie oprawy muzycznej będzie jedynie dodatkiem do tego spektaklu.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Zespół na wesele córki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!