Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Zawód - detektyw

Zawód - detektyw

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-22, 06:04  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z was zastanawiał się kiedyś aby zostać prywatnym detektywem? Jak K. Rutkowski Smile ?
Praca bez wątpieniu pełna wyzwań. I podobno dobrze płatna.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-09-23, 05:42  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Oj widzę, że kolega naoglądał się Malinowskiego i partnerzy Smile
Rzeczywiście można zarobić, ale trzeba być medialnym jak K. Rutkowski. Swoją drogą ten ostatni ma niezłe kontakty - w policji, służbach itd.
A to dużo daje na starcie w pracy detektywa.
Potrzebna będzie również licencja i te sprawy.
Poszukaj w necie, masz sporo stronek na których napisane masz jak ją zdobyć i zostać detektywem.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2015-10-04, 21:44  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Jak masz takie marzenie to czemu nie.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-10-09, 22:18  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
To prawda to praca pełna wyzwań i dość ciekawa zarobki też niczego sobie. Ofert też jest sporo więc w sumie warto się szkolić w tym kierunku
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-11-20, 11:49  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Ale to tez praca pełna ryzyka i możliwości przekroczenia prawa. Dlatego radze najpierw wizytę w dobrej kancelarii prawnej, i sprawdzenie co wolno a nie wolno. I jakie konsekwencje prawne cie będą dotyczyć. A pisanie umów z klientem tez powinno zawierać pewne wytyczne. Proszę pamiętać, że przekroczyć swoje uprawnienia w takim zawodzie jest bardzo łatwo.
tetrus

Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 14
Post 2016-01-28, 12:27  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Praca detektywa ciekawie wygląda tylko w telewizji. Pracowałem kilka miesięcy w Agencji detektywistycznej i była to bardzo nudna praca. Nieraz godzinami trzeba siedzieć w aucie lub w miejscu nierzucającym się w oczy, często w nocy i czekać, aż wydarzy się coś istotnego dla danego zlecenia. Ciężki kawałek chleba:(
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2018-12-14, 17:45  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Ja korzystałem z usług detektywistycznych z tej strony - https://www.detektywipl.pl/cennik/, od razu możecie zobaczyć cennik, by się zorientować jak to wygląda. Praca ta jest ciężka, więc nie ma się co dziwić, że takie są koszta. Co do samej firmy, to polecam, rozwiązałem mój problem szybko i sprawnie Wink
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2021-11-12, 13:38  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Z perspektywicznych to polecam elektryka. Tutaj plus jest taki, że nie musisz robić 5 lat studiów, zobacz - https://www.zawodelektryk.pl/ A jeśli będziesz w miarę ogarnięty, to na spokojnie znajdziesz pracę. Temat znam od środka.
tetrus

Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 14
Post 2022-02-12, 16:46  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Polecam prywatnego detektywa z Agencji Detektywistycznej Arcadia https://detektyw-wroclaw.pl/
Właścicielką jest kobieta, co przy wielu sprawach może okazać się wielkim atutem. Agencja ta specjalizuje się gromadzeniu dowodów zdrad oraz mediacjach przedsądowych.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 341
Post 2022-05-19, 12:30  //  Zawód - detektyw Odpowiedz z cytatem
Praca na pewno nie jest łatwa, ale jeśli masz smykałkę i dobrą kondycję to bez problemu powinieneś zdać licencję Smile Ja kiedyś korzystałam z usług https://www.secretservice.com.pl i byłam w szoku ile to jest zachodu, żeby coś komuś udowodnić i znaleźć na niego dowody. Niesamowita praca i niestety ale w tych czasach bardzo pomocna.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Zawód - detektyw
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!