Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Zarządzanie flotą samochodową w firmie

Zarządzanie flotą samochodową w firmie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tpesz

Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 9
Post 2015-01-02, 11:10  //  Zarządzanie flotą samochodową w firmie Odpowiedz z cytatem
Pytanie do osób, które mają firmy z większą ilością samochodów, albo zajmują się tym w ramach swojego stanowiska. Czy macie u siebie wprowadzony system monitoringu GPS i czy faktycznie zdaje to egzamin jeśli chodzi o obniżanie kosztów? Myślę nad tym czy teraz na początku roku nie wprowadzić tego u mnie w firmie ale nie jestem pewien czy to się opłaci.
Reklamy
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-01-14, 13:52  //  Zarządzanie flotą samochodową w firmie Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o GPS to wyjdzie Cię to strasznie drogo i ciężko to będzie upilnować. Do zarządzania pracownikami w firmie dobre jest oprogramowanie Offigo, poczytaj sobie na Offigo.pl, może Ci się przydać zarówno do rozliczania pracowników i delegacji jak i do wewnętrznego zarządzania firmą i organizacją pracy
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Zarządzanie flotą samochodową w firmie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!