Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Żarówki LEDowe - warto instalować?

Żarówki LEDowe - warto instalować?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-08-22, 13:15  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
Warto i to zdecydowanie. Nie tylko są energooszczędne, jak również nie przepalają się tak szybko. Tak wiec jedna żarówka wystarczy na dlugie lata, nie trzeba wymieniać. No i rachunki za prąd są o wiele niższe. Tak więc widzę same plusy.

Niektóre osoby piszą,że jest to duży koszt. Guzik prawda ponieważ w większych marketach takie żarówki można kupić w bardzo korzystnych cenach. Polecam na przykład wybrać się do Leroy Merlin. Mieli tam ostatnio sporo promocji.
Reklamy
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-11-20, 12:47  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto. Bardziej się opłacają. Ja mam dodatkowo specjalne oprawy ledowe, same żarówki mi nie wystarczają Very Happy
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-11-22, 12:44  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem LED jest najlepszy. Ja mam sufit podwieszany i postawiłem na oprawy sufitowe led, wyglądają obłędnie
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2017-12-04, 20:05  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
U mnie warto bylo .. rachunki sa sporo nizsze.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-12-24, 08:53  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
Żarówki jak żarówki, ale generalnie warto przejść na kompleksowe oświetlenie przy pomocy LED-ów. Jest to tańsze rozwiązanie w codziennej eksploatacji.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-12-27, 07:28  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
Pewnie,ze tak. Sam ostatnio postanowiłem zainwestować w ledy. Trochę mnie to kosztowało, bo wymieniałem ledy w całym mieszkaniu. Jednak nie żałuję bo:
oświetlenie jest delikatniejsze co mi odpowiada
żarówki się tak nie nagrzewają
no i rachunki za prąd przyszły mniejsze. Niewiele ale jednak były niższe niż wcześniej/
http://www.chillitorun.pl/sztukazycia/prawidlowe-oswietlenie-salonu/
Poza tym ledów nie trzeba tak często wymieniać jak zwykłych zarówek, a już denerwowało mnie to ciągłe wymienianie świecidełek.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2019-09-09, 01:19  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
Warto jest szukac oszczednosci. My teraz zmienilismy dostawce energii na pulsar energia i rachunki są niższe
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-03-26, 07:00  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
Ale jeśli już macie taki rodzaj oświetlenia to uważam, że też od razu powinniście się zaopatrzyć w ściemniacze do led'ów. Ja na początku myślałem, że to gadżet, który w ogóle nie będzie mi potrzebny, ale po opiniach zainwestowałem i jestem bardzo zadowolony. Ze strony https://www.se.com/pl/pl/faqs/FA290085/ dowiedziałem się, że mają coś takiego w swojej ofercie, więc zerknijcie sobie.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2020-08-15, 22:31  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
warto bo daja duzo wiecej mozliwosci. Inteligentne systemy oswietlenia bo glownie o nie mi chodzi daja naprawde ciekawe rozwiazania. Kolorowe zarowki, sciemnialne. sterowane przez wifi wiec tylko instalowac. Do przejrzenia dla ciekawych : https://spectrumsmart.pl/
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2020-09-10, 22:15  //  Żarówki LEDowe - warto instalować? Odpowiedz z cytatem
warto stosować żarówki ledowe. Jest to oszczędność w energii. A nie trzeba decydować się na żarówki. Można kupić od razu lampy ledowe. https://www.pp-design.pl/ oferuje troszkę modeli.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Żarówki LEDowe - warto instalować? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!