Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Zarabianie na popularnym fanpage

Zarabianie na popularnym fanpage

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2017-12-26, 10:54  //  Zarabianie na popularnym fanpage Odpowiedz z cytatem
Prowadzę od jakiegoś czasu fanpage. W ostatnich miesiącach mam coraz większą ilość użytkowników. W zasadzie codziennie ktoś nowy przychodzi. Tematyka motoryzacyjna. Zastanawiam się nad tym, aby w jakiś sposób spienięzyć ta popularność, ale z drugiej strony, nie chciałbym zrobić z tego banera reklamowego. Jakieś propozycje?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-12-27, 10:14  //  Zarabianie na popularnym fanpage Odpowiedz z cytatem
Zainteresuj się programami partnerskimi. W dużym skrócie działa to tak, że zamieszczasz jakąś wypowiedź z linkiem. W linku masz parametr który informuje reklamodawcę, skąd pochodzi kliknięcie i co dana osoba robi na stronie, czy np dokonała zakupu. Zapisuje się to wszystko w plikach cookie. Twoim dochodem jest procent od zakupionej rzeczy. Dlatego jak juz wchodzić w tego typu programy partnerskie, to takie które są w stanie wygenerować sporo konwersacji, pozytywnych decyzji zakupowych. Sprawdź jeszcze tutaj: http://mylead.pl/ - mają tam ponad 400 programów partnerskich z różnych dziedzin. Można coś dobrać.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-04-20, 18:58  //  Zarabianie na popularnym fanpage Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy fanpage przyniesie Ci zarobki, na których by Ci zależało. Moim zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest otwarcie własnego biznesu i zarabianie pieniędzy na nim. Nie musisz posiadać dużego kapitału, aby otworzyć własną firmę. Możesz o tym przekonać się, zapoznając się z tą listą: https://www.pracawsieci.net/pomysly-na-biznes-i-wlasna-firme/
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Zarabianie na popularnym fanpage
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!