Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Zapytanie w sprawie uruchomienia i zabezpieczenia kupionego

Zapytanie w sprawie uruchomienia i zabezpieczenia kupionego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dickkormor

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 37
Post 2017-01-05, 20:21  //  Zapytanie w sprawie uruchomienia i zabezpieczenia kupionego Odpowiedz z cytatem
tableta

(powyższy post powtarzam bo nie pojawił się na Forum o komputerach)

Witam,
Przed świętami kupiłem Tablet KianoSlim 10,3 .

Mam do Państwa pytanie: jakie podstawowe czynności powinienem dokonać przy jego uruchomieniu. Trochę zwlekałem z uruchomieniem, bo zaskoczyło mnie, że Firma Kiano zapewnia ochronę programu G-Data tylko przez miesiąc. Przecież nim poznam w miarę dobrze ten Tablet to ta ochrona się skończy. I wtedy co dalej z ochroną mojego tableta?

Dlatego proszę o informację: Jak najlepiej zabezpieczyć mój tablet. Oczekuję także informacji, gdzie o danym programie zabezpieczającym mogę dowiedzieć trochę więcej. Może są jakieś dobre programy darmowe. Niedawno zauważyłem nachalną reklamę program Avast, ale nie mogłem znaleźć żadnej informacji o samym programie. Przede wszystkim nie mam pewności, czy jest to program odpowiedni dla mojego tableta.

Jeśli programy zabezpieczające dla tableta są płatne, to gdzie znajdę ich ceny. Czy wystarczy tylko taki jeden program zabezpieczający tablet?
Życzę Państwu, aby Nowy Rok 2017 spełnił Państwa wszelkie marzenia
Ryszard Roszkowski
Reklamy
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Zapytanie w sprawie uruchomienia i zabezpieczenia kupionego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!