Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Zapotrzebowanie dyskusyjne nowe kursy

Zapotrzebowanie dyskusyjne nowe kursy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
liz00

Dołączył: 25 Gru 2015
Posty: 2
Post 2016-01-13, 09:37  //  Zapotrzebowanie dyskusyjne nowe kursy Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim;
chciałbym podzielić się nowy kurs dla Ciebie.
Oto przegląd odnoszące się do niego.


To Dane Maxwell tutaj - współzałożyciel Fundacji - dom dla przedsiębiorców rozpoczynających się z niczego. W kilka chwil, chcę podzielić się z wami niektóre z najważniejszych lekcji nauczyłem w biznesie ... Lekcje, które pozwoliło mi stać się całkowicie finansowo wolny, przed włączeniem w wieku 30 lat.

Lekcje, które zostały uwolnione moje obawy o pieniądze, a teraz, pozwala mi się skupić tylko na ważniejszych rzeczy w życiu. Lekcje, które dały mi pełne zaufanie począwszy dochodowych firm od podstaw, czasami w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Wcześniej, chcę dać jakieś tło o mnie, w przypadku, gdy nie wiem, moją historię ...
Jak zbudowałem Sześć firm zajmujących się oprogramowaniem, które zapewniają Financial Freedom podróżować po świecie, spędzać czas z przyjaciółmi i żyć dokładnie jak chcę ... Wszystko Zanim w wieku 30 lat

Od 2005 roku zacząłem 6 dochodowych firm produkujących oprogramowanie, bez pisania nawet jednej linii kodu siebie ...

Do tej pory, najbardziej udanych programów - bez papieru Pipeline, ciągnie się w ponad 90.000 dolarów / miesiąc w przychodach. Najlepsze jest to, moja rola w firmie wymaga tylko mnie, by sprawdzić się w jednej do dwóch godzin miesięcznie recenzję numery ... a firma nadal rośnie z miesiąca na miesiąc, prawie całkowicie ręce precz.

W rzeczywistości, od 2012 roku, firma rozrosła się od 40.000 $ / miesiąc do $ 90,000 / miesiąc z bardzo niewiele z moim udziałem - zwalniając mnie wylać cały swój czas i energię w Fundacji.

W 2011 roku, spędziłem trzy miesiące podróżując po świecie, a kiedy wróciłem do domu, miałem więcej pieniędzy na moje konto bankowe, niż kiedy wyjeżdżałem. Zrobiłem rzeczy Cztery godzinny tydzień pracy ... i popijał Mai Tais na plaży, nic nie robi cały dzień ... A ja nadmiar, popłynął i jet nartach najświeższych fale na świecie ...

Że życie brzmi świetnie, i jestem wdzięczny za to ... ale znalazłem to, co naprawdę mnie uszczęśliwia - co tak naprawdę sprawia, że ​​spełnione, pomaga ludziom uciec życie których nienawidzą ... i stworzyć życie kochają.

Dlatego współzałożycielem Fundacji z Andy Drish ... bo praca, którą wykonujemy z początkujących przedsiębiorców faktycznie zmienia życie, jak dostać się do zobaczyć się zdarzyć, rok po roku, w czasie rzeczywistym.

Jestem w bardzo dobrym miejscu w moim życiu teraz ... Jednak, rzeczy były bardzo różne, kiedy pierwszy raz się zaczęło w biznesie ...
Jak mam Scammed Dla $ 12.000 do Rozpoczął All Over tylko z $ 123,20 W moje konto bankowe

Kiedy zaczynałem próbuje budować firmy, upadłem płasko na mojej twarzy wiele razy więcej, niż jestem dumny przyznać. Zdecydowanie, powiedziałbym, że "najbrzydszy" część mojej podróży była w 2006 roku, kiedy myślałem, że gorące rzeczy ... kupna i przerzucanie stron off Flippa.com ... co kilka wielkiego tu i tam, z odrobiną pośpiech.

Pewnego dnia, po dostaniu się zbyt pewny siebie ... i nieco zbyt nieostrożny ... Straciłem wszystko. Moje konto bankowe odpompuje wielki $ 123,20, po zakupie na stronie internetowej dla $ 12.000. To miał zarobić mi kilkaset dolarów dziennie na autopilota. Całkowicie ręce precz.

Ale koleś, który mnie sprzedał strona została uruchomiona trochę podejrzany rzeczy na jej temat. Sprytne sztuczki, żeby mógł postawić WITRYNY na Flippa za wysoką cenę.

Kiedy go kupiłem od niego i podłączony mój Google Adsense ID, aby uzyskać trochę pieniędzy pochodzących z reklam ... Google zakazane mnie niemal natychmiast. Na oszukańczej działalności.

I nie zarobić ani grosza się, że "inwestycji". I straciłem wszystkie $ 12.000 zapłaciłem stronie internetowej.

To ukąszony. Bardzo.

Pamiętam łamanie wiadomości do moich rodziców i dziewczyny w tym czasie.

Byłem tak zawstydzony. Bo ja zachowuje się jak taki hotshot zaledwie kilka tygodni wcześniej.

Ale wiele się nauczyłem z doświadczenia.

Obejrzałem się i przyznał do siebie: Rzut stron rozwiązaniem była magiczna kula. To była moja wersja "szybkie wzbogacenie się" systemu. To był tylko sposób na szybki i łatwy gotówki. Tak naprawdę nie dbam o moich klientów. Nie dba o nikogo innego. Ja po prostu dbał o zarabianie pieniędzy.

Po napotykając popularnej cytatem przez Zig Ziglar, zmieniłem mój plan gry na zawsze.

Cytat poszedł ...

"Możesz mieć wszystko w życiu chcesz, jeśli tylko pomóc innym ludziom to, czego chcą."

To było głębokie. I stał się zdeterminowany, aby zapewnić wartość. Chciałbym pomóc ludziom. Chciałbym zapewnić rozwiązania.

Nie bardziej magiczne pociski.

Więc zacząłem mój pierwszy biznes oprogramowanie dla pośredników nieruchomości. Pierwsza iteracja Care Centre Agent. Wpadłem na pomysł, po rozmowie z moim wujkiem, który jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami. Myślałem, że to był genialny. Więc to został stworzony.

Byłem pewien, brokerów na całym świecie będzie go kochać. Ale tak się nie stało.

Nienawidzili go. Powiedział, że to bezużyteczne. Nikt nie kupił.

Zrobiłem setki zimnych połączeń próbuje sprzedać swój program przez kilka miesięcy.

Ile sprzedaży?

Trzy.

Odrzucenie po odrzuceniu, byłem gotów rzucić ręcznik na przedsiębiorczość. Miałem dość.

Czułam się, jakbym nie został wycięty na prowadzenie działalności gospodarczej. Miałem tak wiele dręczące myśli o zdobyciu pracy. Tylko. Dać. W górę. … Myślałem. Potem wszystko się zmieniło z jednej rozmowy telefonicznej ..

Potem wszystko się zmieniło z jednej rozmowy telefonicznej.

Próbowałem sprzedać faceta Care Centre Agenta przez telefon. Przez dwadzieścia minut był niewzruszony. Powiedział mi, że traci czas.

Ale potem ułamek sekundy później, znalazł część oprogramowania rzeczywiście lubił.

Wow.

Powiedział ... "Trzymaj się. Czy mogę uzyskać tylko część rekrutacji z tego oprogramowania? To wszystko, co chcę. "

Powiedziałem mu ... "Tak, można. Ale nie chcesz całą rzecz? Dlaczego tylko część rekrutacji? Rekrutuje dla ciebie ważne? "

On odpowiedział, że to była jedyna rzecz o tym myślał. On obsesyjnie o tym. To był jego najbardziej bolesne problemem.

I kliknięciu. Żarówka zmienić wszystko.

Zdałem sobie sprawę, że to, co myślałem, że brokerzy chcieli był bardzo różni się od tego, co naprawdę chciał.

I można dowiedzieć się, czego chcą od rozmowy z nimi. To rzeczywistą wartość.

To takie proste. Ale nigdy nie zrobiłem tego wcześniej. Ponieważ byłem zbyt "mi się skupić".

Myślałem, że mam być mądrą.

To był początek "Idea pochłaniania", że stał się jednym z podstawowych ram wewnątrz Fundacji:

Porozmawiaj ze swoim klientem, aby dowiedzieć się, jakie są ich największe punkty bólowe są. Następnie za pomocą tych punktów ból jako pomysłów biznesowych.

Część rekrutacji zakończył się coraz kolejny kawałek oprogramowania zwany Rekrutacja Ninja.

To wciąż co mi pieniądze do dziś.

Rozmawiaj z klientami. Skoncentruj się na bolesnych problemów. Stanowić rozwiązanie oni JUŻ umierającego kupić.

Ekstrakcja pomysł był kluczem.

Z pomocą kilku książek, jak "Ostatecznej Sprzedaży Machine" Chet Holmes, przez i wiele połączeń ekstrakcji pomysł ... mój proces został rafinowany. Prawie do nauki.

Potem zdjąłem i zbudował sześć dochodowych producentów oprogramowania od podstaw, w niszy nieruchomości ... bez Realtor siebie.

Ekstrakcja pomysł wykonane doświadczenie czuć jak wiatr.

Zacząłem usystematyzować proces, więc mogłem go powielać, i budować firm niemal całkowicie na żądanie. Bez wahania i wątpliwości.

Od tego czasu używałem Idea ekstrakcji oraz inne zasady nauczyłem od firm budowlanych, aby pomóc ponad 1500 osób z ponad 40 krajów zacząć w biznesie.

I w kółko, kiedy widzę ludzi utknąć, to prawie zawsze, bo już trafić jeden z tych siedmiu przeszkód, które zatrzymują się przedsiębiorców z budowania swój pierwszy biznes ...
Sześć Przeszkody Zatrzymywanie Przedsiębiorcy z budowania pierwszy biznes

Oto moja biblioteka: [code] facebook.com/BESTFOREXSTORE.COM1Community/posts/145326279176015 [/ code]

Czekam opinie o wszystkich.
Reklamy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-09-23, 07:19  //  Zapotrzebowanie dyskusyjne nowe kursy Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o kursy to obecnie pożądanym na rynku pracy jest kurs na wóżki widłowe z tego sie orientuje. Robi się szybko i niedrogo, tak przynajmniej robiłem w kursy Marko we Wrocławiu. I pracę znalazłem bardzo szybko!
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Zapotrzebowanie dyskusyjne nowe kursy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!