Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Zapalenie prostaty

Zapalenie prostaty

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2022-01-18, 14:08  //  Zapalenie prostaty Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich

Od przeszlo roku choruje na przewlekle zapalenie prostaty. Od kilku lat rekreacyjnie chodze na silownie jednak bez wiekszych efektow. Zastanawiam sie nad wyprobowaniem ktoregos ze sterydow anabolicznych np. durabolin. W zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec czy ww specyfik moze wplynac negatywnie na moja chorobe? Jesli tak to w jakim stopniu? Z gory dzieki za odp.

pozdrawiam
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-01-18, 14:38  //  Zapalenie prostaty Odpowiedz z cytatem
Witam , borykam się od kilku mies z zapaleniem prostaty ciężko określić czy bakteryjne czy nie ale wszystko wskazuje ze to nie bakteryjne zapalenie . Były antybiotyki 2x po 3-4 tyg następnie posiewy nasienia i czysto , w moczu również czystko , tydzień temu zrobiłem badanie wydzieliny z prostaty i również nic nie znaleziono 🙁 czy 3 dniowy brak wtrysku przed badaniem wydzieliny prostaty był wystarczający , sex był lecz bez wytrysku
Co dalej z tym robić bo prostata boli a przy masażu gruczołu nie czułem gorszego bólu w życiu
Wysłać partnerkę na badania może u niej coś wyjdzie czy ponownie zrobić masaż prostaty i badanie wydzieliny plus posiew nasienia ?
Dodatkowo od kilku dni jakies czerwone kropki wyskoczyły ja żołędziu może tu leży przyczyna?
Co dalej powtarzać badania z wymazu prostaty , czy wysłać dziewczynę na badania może szybciej u niej by coś wykryto czy powtórzyć u siebie badanie wymazu z prostaty ? A może całkiem fizjo czy osteopata i praca nad dnem miednicy.
Czy ktoś moze pił mieszankę na prostatę Prostamherbs https://kredensziolowy.pl/produkt/prostamherbs/ ? Czy ziola pomogły?
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2024-03-28, 11:23  //  Zapalenie prostaty Odpowiedz z cytatem
Jest tego masa. Urosept, Furoxin, witamina D3, prostatobon( palma sabalowa i pokrzywa), witamina C (zakwasza mocz) i cała masa innych specyfików.

W pierwszej kolejności dobrze jest wypróbowac ziołą. Regularne ich przyjmowanie jest w stanie znacznie poprawić stan organizmu:

https://produktybonifraterskie.pl/ziola-na-prostate-czyli-naturalne-terapie-dla-meskiego-zdrowia/
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Zapalenie prostaty
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!