Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Założenie firmy w specjalnej strefie ekonomicznej

Założenie firmy w specjalnej strefie ekonomicznej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Post 2015-10-11, 10:50  //  Założenie firmy w specjalnej strefie ekonomicznej Odpowiedz z cytatem
Jakie są korzyści z założenia firmy w specjalnej strefie ekonomicznej? Czy poszczególne strefy ekonomiczne w Polsce różnią się jakoś od siebie?
Reklamy
fleszyn

Post 2015-10-12, 11:24  //  Założenie firmy w specjalnej strefie ekonomicznej Odpowiedz z cytatem
error napisał: Jakie są korzyści z założenia firmy w specjalnej strefie ekonomicznej? Czy poszczególne strefy ekonomiczne w Polsce różnią się jakoś od siebie?

Oczywiście,że warto. Jesli masz w swojej okolicy strefę ekonomiczną oraz jest dobrze skomunikowana to warto jest sie nad tym poważnie zastanowić. Przedsiębiorca zakładający tam firmę jest zwolniony z podatku dochodowego. Jest to najważniejszy ze wszystkich plusów. Poza tym obejmuje Cię zwolnienie z podatku od nieruchomości. Jest to bardzo duza ulga finansowa.
Tutaj masz wszystko opisane:
http://www.roedl.com/pl/pl/warto_wiedziec/specjalne_strefy_ekonomiczne.html
banban

Post 2018-09-18, 02:02  //  Założenie firmy w specjalnej strefie ekonomicznej Odpowiedz z cytatem
Ja się specjalistą od podatków nie czuję, ale na szczęście mam biuro, które mi w tym doradza http://bramorski.com/podatki/doradztwo-podatkowe/ Zawsze rozwieją wszystkie moje wątpliwości udzielając fachowej i wyczerpującej odpowiedzi.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Założenie firmy w specjalnej strefie ekonomicznej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Triple Frontier - debiutancki zwiastun

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo