Forum Banzaj.pl » Hydepark » Zakupy w internecie

Zakupy w internecie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Prevc

Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 14
Post 2016-12-26, 23:01  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie lubię zapupów w internecie, jeżeli wcześniej nie widziałem na żywo danej rzeczy, bo jest to trochę kupowanie kota w worku. Oczywiście jest zawsze zamieszczony opis rzeczy, zazwyczaj można ją jeszcze łatwo znaleźć gdzieś na innych stronach, gdzie są dodatkowe zdjęcia, opisy itd, ale mimo wszystko to nie to samo co oglądanie w sklepie. Niemniej dla mnie, jako osoby z mniejszej miejscowości niekiedy zakupu w interenecie to konieczność, ponieważ u mnie nie ma sklepów, do których mógłbym pójść i kupić daną rzecz, np. chciałem kupić na prezent na Święta dla teściowej tego typu buty crocs.. gdzie normalnie nigdzie u mnie nie można ich dostać, natomiast zamawiając przez internet miałem je u siebie już dwa dni później. Na plus przemawia równiez to, że ustawowo przysługuje 14 dni na zwrot
Reklamy
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2017-01-14, 23:40  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Mnie coraz bardziej kusza zakupy online w USA.
Amerykańskie sklepy zazwyczaj mają o wiele większy wybór i świetną jakość. Dlatego ta bardzo mi na nich zależy.
Drakhtul

Dołączył: 19 Gru 2015
Posty: 21
Post 2017-01-17, 10:07  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
50 zl za kilogram, nie jest zle ale ja to w internecie kupuje jedynie kosmetyki i ubrania wiec raczej mi sie to nie przyda.
marek86

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 13
Post 2017-04-13, 17:49  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Zakupy w internecie coraz częściej stają się alternetywą dla tradycyjnego handlu. Parafrazując jak jakieś firmy nie ma w internecie to nie ma jej wcale. Bardzo często robiąc zakupy w necie najpierw szukam informacji na temat sklepu i opinii innych użytkowników. Różnego rodzaju fora internetowe to idealne źródło wiedzy.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-05-10, 18:58  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze kupuje opony w internecie. Dużo ludzi się temu dziwi bo się boją ale ja to robię od lat i powiem wam, że dużo taniej wychodzi.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-12-08, 00:51  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
J kupuję, ale tylko w sprawdzonych sklepach. Mam np. ulubiony z zegarkami: e-zegarki.pl. A jako, że zegarki uwielbiam, to często tam zamawiam Very Happy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-12-15, 20:06  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
zakupy w internecie bardzo lubie ale też ostatnio zrobiłem się bardziej ostrożny, bo hakerzy są coraz sprytniejsi i tylko szukają naszej nieuwagi zeby wyciągnać od nas dane, sam bardziej uważam, sprawdzam przy płatnościach czy jest https i czy sklep w ogóle istnieje bo ą też takie przypadki ze ktoś lipną stronkę zrobił i kaę czesał, podstawą jest też na pewno doby antywirus, g data internet security sprawuje się tu świetnie bo ma też ochronę w czasie rzeczywistym
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-01-22, 16:07  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
A ja bardzo lubię zakupy w internecie, bo mogę zawsze upolować cos na promocji i nie zawsze mam ochote biegac po sklepach, szczególnie za odzieżą, czy za butami. A teraz zamówiłem sobie online bardzo fajne trzewiki
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-04-25, 15:39  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
pewnie, że warto Smile jest wygodniej po prostu Smile wczoraj np. przyszła mi paczka z e-zegarki.pl szybciutko. elegancko, bez żadnych problemów i super heh Very Happy
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-06-11, 18:15  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
A dla mnie nie zawsze tak musi być - np. w przypadku fototapet. Obejrzenie ich online w zupełności mi wystarczy. Ostatnio kupiłem taką fototapetę i jestem z niej bardzo zadowolony. Świetny projekt, bardzo ładne wykonanie i niewygórowana cena.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2018-08-30, 09:45  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Bardzo lubię zakupy przez internet, nie mam czasu biegać po sklepach. Mam swoje ulubione sklepy.
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-11-29, 00:40  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Mnie ostatnio udało się kupić oryginalne części w sklepie
SpAM Dzięki nim będę miał sprawne sprzęy na wiosnę do prac ogrodowych. Super sprawa!
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2018-12-14, 17:38  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Zakupy w internecie jak najbardziej. Jeżeli tylko jestem w stanie coś kupić w sieci, to zawsze to robie. Jest często taniej i przede wszystkim to oszczędność czasu.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-02-27, 14:40  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Ja wczoraj kupiłem opony letnie z sklepu motoryzacyjnego blisko Pniew - . Robi się coraz cieplej więc wydaje mi się że to najwyższa pora aby kupić takie koła samochodowe.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2019-03-12, 07:26  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Coraz większa popularnością cieszą się aplikacje oraz urządzenia które można wykorzystywać do celów monitoringów zużycia mediów w budynku. Polega to w dużym skrócie na tym, że że przy pomocy szeregu czujników, które przekazują informacje do centrali, można analizować bieżące zużycie wody, energii elektrycznej, gazu i innych mediów.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2019-07-04, 11:15  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Mam podobnie jak Wy. W sieci kupuję bo jest po prostu wygodniej. Nie przepadam za chodzenie po galeriach handlowych, tak jak na przyklad moja kobieta. Wolę kupić sobie coś przez internet i poczekać aż kurier mi przywiezie. Poza tym jest ponad 2 tygodnie na zwrot zamówionej rzeczy.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2019-08-24, 17:15  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
W sieci można kupić dosłownie wszystko i takie zakupy z roku na rok są coraz bardziej popularne. Plusów mnóstwo, sam też wiele produktów w ten sposób kupuję. Ale nie wszystko. Jeśli mowa o zakupach spożywczych jestem zdecydowanie zwolennikiem kupowania stacjonarnie. Są naprawdę dobre sklepy, jak Lewiatan. Jest ich bardzo dużo wszędzie tak naprawdę, tu można zobaczyć aktualne promocje http://gazetka-lewiatan.pl/ i adresy sklepów także. Mają swoje produkty w zawsze niskich cenach a jakość naprawdę wysoka. I nie trzeba planować dużej wyprawy na takie zakupy, spokojnie można wstąpić wracając z pracy.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2019-10-31, 18:42  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Ja z roku na roku zamawiam online coraz więcej produktów. Ostatnio zakupiłam botki na koturnie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-na-koturnie-142.html. Jest tyle sklepów i tyle różnych ofert że często takie zakupy potrafią zająć mi więcej czasu niżeli jeżdżenie po centrach handlowych Smile
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-11-03, 16:32  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Warto przez internet kupować nawet ubezpieczenia. Na stronie Cuk jest spory wybór polis OC na których można sporo zaoszczędzić. https://cuk.pl/
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-14, 22:16  //  Zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem
Z racji tego, że pracuję jako makijażysta, to co chwilę muszę kupować jakieś nowe kosmetyki, aby testować je i wykorzystywać w swojej pracy. Używam kosmetyków z wyżej półki, ale oczywiście sięgam też po te drogeryjne, bo wiem, że i one są odpowiedniej jakości. Możecie wejść sobie na stronę https://www.ezebra.pl/ , bo tam kosmetyków do makijażu jest mnóstwo i na pewno każdy coś dla siebie znajdzie. Ceny są świetne, bo niższe niż stacjonarnie i bardzo często są promocje na różne kosmetyki lub jakieś ogólne rabaty na stronie.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Zakupy w internecie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!