Forum Banzaj.pl » Hydepark » Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci

Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-06-09, 15:00  //  Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci Odpowiedz z cytatem
Moja córka ostatnio zaczęła interesować się tańcem, chodzi do podstawówki. Obiecałam jej, że znajdę jakąś ciekawą grupę, która szkoli dziewczynki w jej wieku. W szkole do której chodzi już jej się kończą zajęcia przed wakacjami a chciałaby dalej się w lecie rozwijać. Może znacie coś wartego polecenia?
Reklamy
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2015-06-09, 16:33  //  Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci Odpowiedz z cytatem
A z jakiego miasta jesteś? Jeśli Warszawa i okolice to nawet fajną grupę będę w stanie polecić. Żona zapisała córki do takiego wokalnego zespołu co z telewizją współpracuje. Wieczorkiem jak żona wróci dam znać o kogo chodzi, bo nie pamiętam nazwy
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-06-10, 15:31  //  Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci Odpowiedz z cytatem
Mieszkam trochę od centrum Warszawy, ale na codzień do pracy dojeżdzam więc jeśli żona się podzieli tą grupką to będę wdzięczna, trafiłam na jeden kurs tańca ale przewyższał moje oczekiwania cenowe jak również to, że brakuje partnera i córa jednak chce bardziej grupowe.
guliwer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 9
Post 2015-06-11, 14:34  //  Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci Odpowiedz z cytatem
Może o tą grupę taneczną chodzi?
Fasolinki
Profesjonalna i przebojowa grupa dzieci, w tej chwili jest casting więc jest szansa, żeby Twoje dziecko się sprawdziło.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2015-06-16, 20:13  //  Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci Odpowiedz z cytatem
O tak, Fasolinki właśnie teraz castingi przeprowadzają. Jak szukasz czegoś dla córki to warto. Moja sobie chwali
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Zajęcia ze śpiewu lub tańca dla dzieci
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!