Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Zainwestowanie w srebro

Zainwestowanie w srebro

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-11-18, 13:18  //  Zainwestowanie w srebro Odpowiedz z cytatem
najpewniejszymi inwestycjami przy tak wysokiej inflacji jak mamy obecnie są kruszce, myślałem o tym aby moje oszczędności z lokaty właśnie tak wykorzystać. Czy możecie mi podpowiedzieć jak zacząć taką inwestycję w srebro?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-11-19, 09:23  //  Zainwestowanie w srebro Odpowiedz z cytatem
Możesz zainwestować w sztabki albo w monety. Wybór konkretnego sposobu inwestowania zależy juz od Ciebie. Sam jakiś czas temu postanowiłem część pieniędzy zainwestować w srebro i zdecydowałem się właśnie na sztabki. Kupowałem w Denariusie w Warszawie. Maja swój sklep na ulicy Marszałkowskiej. Polecam się wybrać. powinni Ci doradzić co będzie najlepsze. Możesz sobie również przejrzeć ich ofertę na stronie ich sklepu internetowego.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-11-20, 10:36  //  Zainwestowanie w srebro Odpowiedz z cytatem
nie wiem czy srebro to dobry pomysł... należę do klubu inwestorów i sam inwestuje w pożyczki pozabankowe. wg to spoko opcja, z małym ryzykiem, ale z niezłymi zyskami bo 10% od każdej pożyczki się dostaje, wiec można uzbierać sporą sumkę
tetrus

Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 14
Post 2016-01-28, 12:40  //  Zainwestowanie w srebro Odpowiedz z cytatem
Kruszce wciąż spadają, więc taka inwestycja w srebro jest bardzo ryzykowna.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-11-19, 22:23  //  Zainwestowanie w srebro Odpowiedz z cytatem
Myślę, że możesz również pomyśleć o inwestowaniu w akcje. Możesz bardzo szybko i bez problemów założyć konto u tego brokera online https://j2t.com/pl/solutions/stocks/ Mają wiele lat doświadczenia, więc jest to rzetelna firma. Dodatkowo, swoje usługi świadczą nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach na całym świecie.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2023-08-08, 07:52  //  Zainwestowanie w srebro Odpowiedz z cytatem
Dobry kierunek - https://mennicamazovia.pl/co-wplywa-na-cene-srebra Ogólnie, jeśli zamierzacie wejść w złoto, polecam solidnie się do tego przygotować. Cudów od razu nie będzie, trzeba myśleć długoterminowo, ale ogólnie da się tam wykręcić całkiem niezły wynik. Tylko kwestia czasu i rozsądnego podejścia do tego tematu.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Zainwestowanie w srebro
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!