Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Wyskoka kobieta a satysfakcja w seksie

Wyskoka kobieta a satysfakcja w seksie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jejwysokość180

Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 1
Post 2014-10-16, 12:04  //  Wyskoka kobieta a satysfakcja w seksie Odpowiedz z cytatem
Może to dziwny problem,ale jestem dośc wysoka-mam 180 cm. Jestem z facetem niższym od siebie [on-175 cm] i mam wrażenie,że mu to bardzo przeszkadza. Od jakiegość czasu nie uprawiamy seksu. Mam podejrzenie, że mój facet stracił pewność siebie, gdyż stał się bardzo zazdrosny i czepia się byle czego.Ciągle wspomina jaki jest niski i że pewnie podobają mi się wysocy faceci. Wiem,że dalej się mu podobam [zawsze podobały mu się moje długie nogi i sylwetka modelki]-poradźcie mi jak go przekonać,żeby uwierzył w siebie. Przecież nic nie jest tak atrakcyjne dla kobiety jak pewność siebie u facetów.
Reklamy
jackstrong88

Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 1
Post 2014-10-16, 12:12  //  Wyskoka kobieta a satysfakcja w seksie Odpowiedz z cytatem
Masz rację, chyba brakuje mu pewności siebie- przekonuj go często,że jest dla ciebie najprzystojniejszy. Opowiadaj mu jak na ciebie działa-pamiętaj faceci nie są wrózkami-może za mało mu mówisz co cię kręci w seksie, jak pownien cię dotykać. Wyluzuj się i reaguj na jego zainteresowanie, ubieraj fajne ciuchy, skoro masz figurę modelki, to tym bardziej-) Możesz mu też dyskretnie doradzić jak się ubierać, aby optycznie wyglądać na wyższego. Tutaj jest kilka informacji:
skyhighshoes.eu/2014/09/01/facet-moze-spotykac-sie-dziewczyna-wyzsza-siebie/. Dużo zależy od ciebie, gdyż my faceci najpierw chcemy poderwać królową, a potem dziwimy się ,że inni faceci też to zauważają i adorują nam nasze dziewczyny-)
Lebiedź

Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 4
Post 2014-10-23, 10:53  //  Wyskoka kobieta a satysfakcja w seksie Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak jak radzi kolega powyżej - powtarzaj dla faceta, że jest mega i w ogóle. Nie wspominaj o wzroście, ale o wszystkim innym, zwłaszcza o tym, co wiesz, że on w sobie lubi.
Jeśli zapisał się na siłownie, to skomplentuj jego mięśnie np Smile
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Wyskoka kobieta a satysfakcja w seksie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!