Forum Banzaj.pl » Hydepark » wyścigi - prezent

wyścigi - prezent

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
seweryna58

Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 2
Post 2011-02-03, 18:18  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
seweryna58

suchajcie czy może mi ktos doradzić czy jaki prezent kupic na rocznice slubu mojemu mezowi myslalam o wyscigach aut na torach ale za bardzo nie wiem czy to dobry pomysl czy znacie jakies stony na ktorych mozna cos poczytac albo jak to wszystko zorganizowac ???? pomocy ...
Reklamy
Wiktoria

Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 5
Post 2011-02-05, 11:47  //  wyścigi Odpowiedz z cytatem
Pomysł jest świetny, organizowałam taki wyjazd dla pracowników w mojej firmie więc mogę Ci pomóc, zabawa była świetna.


spam nieudany, link wyciety, admin
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2011-03-07, 12:17  //  wyścigi Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy o taki prezent ci chodzi ale my z żoną chodzimy sobie na tor kartingowy N-Gine grandprix do Blue City i tam można się bezpiecznie pościgać. Najlepiej sobie zadzwonić wcześniej i zarezerwować tor na konkretny dzień.
poszukaj sobie strony tam masz wszystkie informacje Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-03-10, 21:02  //  wyścigi Odpowiedz z cytatem
karting fajna zabawa na pewno bedzie sie podobać - polecam
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-11-15, 18:10  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
Mnie by się spodobał taki prezent.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 16:12  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
Nie lubię pytań w stylu: co kupić mamie / babci / mężowi / córce itp. To zależy co dana osoba lubi robić, jak spędza czas itp. Przecież sami to wiecie najlepiej. Człowiek, który nic o was nie wie poza nickiem, nie doradzi w takich sprawach.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2015-12-23, 10:24  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
ja szukam promocji by kupić tanio bilety last minute, takie prezenty są super, sam takimi obdażam
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2016-01-06, 18:17  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy czy mąż takie coś lubi czy nie bo to prezent powinien sprawić przyjemność, a nie być dobierany jakoś szczególnie chaotycznie. Ja np. jestem fanem tuningu chciałem sam sobie lakiery do samochodu, lakiery-do-zaciskow-hamulcowychfarba do zacisków[/url] też była na mojej liście żona znalazła i kupiła, dla mnie prezent bardzo udany, chociaż żona twierdziła, że to takie nie bardzo w jej stylu, ale przecież chodzi o dobre samopoczucie obdarowanego?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 535
Post 2016-07-07, 07:58  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
Takie wyścigi to dobry pomysł na prezent o ile on interesuje się jazdą. Sam chętnie bym na to pojechał ale orientowałem się w cenach i jednak nie jest tak tanio. Chyba szkoda byłoby mi na to kasy Wink Sam proponowałbym dać mu raczej coś praktycznego. Zastanawiałaś się nad jakimś konkretnym zegarkiem? W tej cenie spokojnie kupisz zegarek Hugo Bossa:
http://zegarkihugoboss.pl/ - zerknij sobie na ten katalog, jest tam spory wybór tej firmy.
wariacik

Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 2
Post 2016-07-08, 20:08  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
Świetny pomysł z tym wyscigiem.Zróbmu kilka fascynujących zdjęc i umieśc je w albumie -takie pamiatkowe śliczne na kazda okazje tu znajdziesz .Prezent na całe zycie i piekne wspomnienia na zdjeciach uwiecznione Smile
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 350
Post 2023-07-23, 09:10  //  wyścigi - prezent Odpowiedz z cytatem
Odkryłem coś niesamowitego! Dla wszystkich fanów symulacji wyścigowych mam coś, co Was zainteresuje - Evolve Motion Simulator https://www.facebook.com/EvolveMotorsport Ta platforma ruchu 6DOF to naprawdę sztos. Jeżeli tak jak ja uwielbiacie wyścigi w Assetto Corsa, RFactor 2 czy iRacing, to naprawdę musicie to wypróbować. Symulator oddaje realistyczne siły działające na kierowcę, dzięki czemu czujecie się jakbyście byli naprawdę za kierownicą! Możecie zarezerwować jazdę przez e-mail symulator@racing.co.site lub w Przychodni Medivita na ul. Rejtana 15. Szczerze, polecam - dajcie znać, co o tym myślicie!
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  wyścigi - prezent
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!