Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Wypożyczanie samochodu w podróży

Wypożyczanie samochodu w podróży

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
luktus

Dołączył: 11 Kwi 2015
Posty: 1
Post 2015-04-11, 12:42  //  Wypożyczanie samochodu w podróży Odpowiedz z cytatem
Korzystałem niedawno z usług tej firmy i polecam serdecznie PANEK.SA firmę zajmującą się wypożyczaniem samochodów. Bardzo duży wybór dostępnych w wypożyczalni pojazdów. Ponadto oferują rezerwacje nie tylko w kraju ale i na świecie. Muszę przyznać, że posiadają bardzo profesjonalną obsługę, z zaangażowaniem podchodzą do każdego klienta nawet wtedy, kiedy trzeba tłumaczyć coś, co dla większości jest łatwe i oczywiste. Mając doświadczenie z innymi tego typu firmami byłem absolutnie pozytywnie zaskoczony. Ogólnie, miła atmosfera podczas załatwiania formalności, nie wspominając już jak miło spędziłem weekend dzięki zdecydowaniu się na wypożyczenie samochodu z PANEK S.A. Samochód oczywiście działał bez zarzutów, ale i tak byłem w ciągłym kontakcie z firmą więc w razie jakichkolwiek pytań czy problemów można było dzwonić. Jednym zdaniem: po prostu wygoda i przede wszystkim dobra cena.
Myślę, że niejednemu tutaj przyda się taki kontakt. Pozdrawiam
Reklamy
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-05-06, 13:19  //  Wypożyczanie samochodu w podróży Odpowiedz z cytatem
W LeCar w Warszawie maja fajne auta BMW E60, VOLVO S80, Citroena C5, OPEL INSIGNIA 2.0 CDTi ceny są dobre, wypozyczałem kiedyś od nich auto już nawet kilka razy mamy dobry kontakt , porządna firma Smile
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-07-31, 22:21  //  Wypożyczanie samochodu w podróży Odpowiedz z cytatem
Według mnie takie wypożyczanie to bardzo dobra sprawa. Ja teraz też niedawno szukałam samochodu pod wynajem i najłatwiej jest sobie w wyszukiwarce wpisać warszawa wynajem krótkoterminowy i porównać oferty Smile
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-07-03, 11:12  //  Wypożyczanie samochodu w podróży Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie naprawdę dobrej wypożyczalni, to polecam ich https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-poznan/ . Wyróżnia ich przede wszystkim niska cena, bo za dobę zapłacimy kilkadziesiąt złotych. Plusem jest też to, że formalności załatwia się online i nie trzeba wychodzić z domu, żeby auto odebrać, bo opiekun pojazdu może podstawić go w dowolne miejsce. Mają oddziały prawie wszędzie.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Wypożyczanie samochodu w podróży
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!