Forum Banzaj.pl » Hydepark » Wypozyczalnia samochodow.

Wypozyczalnia samochodow.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Mari223

Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 1
Post 2015-02-02, 19:59  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Czesc, jak w temacie bede tutaj sie rozwodzil na temat wypozyczalni. A precyzujac temat, poszukuje samochodu dostawczego. Potrzebny on mi bedzie do przewozenia materialow budowlanych, mebli ogolnie rzecz biorac na czas budowy domu. Czyli plus, minus pol roku. Biorac to pod uwage wpadlem na pomysl wypozyczenia auta, a nie kupowania go jezeli bedzie mi potrzebny tylko na pewien czas a potem pojdzie " w kat". Szukajac wypozyczalnia nie sugerowalem wieloma kryteriami min. zeby nie bylo zbit daleko od mojego miasta, wygodnicki, i tez zeby mieli ogarnieta oferte. Zainteresowala mnie pewna wypozyczalnia samochodow w bytomiu. Piszac ten post chcialbym abyscie mi powiedzieli czy podjalem dobra decyzje wybierajac te firme moze cos o niej slyszeliscie lub znacie jakies inne godne polecenia ktore znajduja sie w bliskiej okolicy od bytomia to piszcie. Bylbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
Reklamy
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-07-29, 07:24  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Dobra wypożyczalnia jest w Krakowie - Acecar. Wypożyczałem u nich dwa razy samochód osobowy i wszystko było ok. Zobacz na stronie czy mają samochód jaki by Cię interesował, aż tak dobrze nie znam ich oferty.
Pozdrawiam
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-08-08, 19:55  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
mając wypożyczalnie samochodów warto poczytać o monitorowaniu samochodów. Takie małe urządzenia bardzo mogą ułatwić prowadzenie biznesu. Przede wszystkim będziesz miał kontrolę nad pojazdami, będziesz mógł śledzić trasy i kontrolowac paliwo.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-08-30, 10:36  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Ja się nie znam niestety dobrze na wypożyczalniach bo raczej z nich nie korzystam. Od dłuższego czasu jednak marzy mi się przejażdżka jakimś fajnym samochodem jak np ferrari. Szukałam ostatnio gdzie jest takie coś możliwe i widziałam, bardzo fajną ofertę. Można nawet wynająć samochód z instruktorem na 6 godzin. Myślę, że jest to świetna sprawa nie tylko dla fanów motoryzacji, ale dla kogoś kto poszukuje dodatkowych emocji w życiu Smile
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-01-20, 11:08  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim chodzi o sprawdzenie firmy, umowy i auta. Nie ma w tym wielkiej filozofii, ale na pewno radzę uważać na zapisy w umowie. O ile pójdziecie jednak do firmy z dobrymi recenzjami, to nie ma się czym stresować.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-04-24, 10:29  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Cena zależy od samochodu oraz od tego na ile wynajmujesz auto.Chociaż podejrzewam,ze przy tak długim wynajmie samochodu nie powinna być zbyt wysoka.....

Sugeruję zgłosić się do jednej z większych wypozyczalni. Na przyklad dobre ceny miewa Avis . Aut mają tam sporo również te większe. I wiesz,że wszystko będzie tam w porządku. Zarówno jesli chodzi o stan samochodu jak o ubezpieczenie.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2017-05-24, 10:26  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Teraz coraz więcej osób decyduję się na wypożyczenie samochodu na kilka godzin, powstały specjalne firmy, które umożliwiają wypożyczenie samochodu przez aplikację Smile
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-07-25, 11:07  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Autor nie napisał miejsca, w którym chce sobie wynając samochód a tutaj głównie cena takiego auta będzie zależała od miasta w jakim ten samochód wynajmuje Bo na przykład w takiej Warszawie jest drożej niż w Lublinie (wiem z doświadczenia bo wynajmowałem samochód w jednym i w drugim mieście).
W Warszawie mogę polecić wypożyczalnie samochodów Start. Jest to dość sporaw wypożyczalnia, autek mają duzó ( również te wieksze) Lokalizacja super - przy lotnisku.
https://start.rent/
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-10-23, 22:36  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Sprawdźcie sobie ofertę Flex Rent . Z racji wykonywanego zawodu dużo podróżuję i samolotami jest łatwiej. Ale na miejscu potrzebne jest mi auto by dojechać do kilku klientów w krótkim czasie. I dlatego znam wypożyczalnie które działają w największych miastach w Polsce. Ta ma najlepszą ofertę i indywidualne podejście do klientów. Na pewno z oferty będziecie zadowoleni.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2020-12-27, 23:50  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Dostawcze auta znajdziesz też w ofercie wypożyczalni https://gepardbiuro.pl/ . Mają praktycznie samochody dla każdego, od małych miejskich po busy. Ceny rozsądne za wynajem, bardzo korzystne warunki. Sami zobaczcie na stronie, więcej korzyści dla stałych klientów jeszcze. Można wynajmować na dowolny okres czasu, realizują także wynajmy długoterminowe. Wypożyczalnia zlokalizowana w Lęborku.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-01-31, 21:57  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
A mechanik? Zależy jeszcze jakich części szukasz, ale na pewno największy ich wybór znajdziesz na stronie https://samnaprawiam.com/zakup-czesci-samochodowych-gdzie-mozna-znalezc-najlepsze-oferty.html . Są tutaj części dobre jakościowo w szerokim wyborze, ale też dobrej cenie. W dodatku, dostępne są części także wielu innych marek.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-02-26, 02:21  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak to wygląda z samochodami, ale jeśli potrzebne są do wynajęcia autokary pomorskie to polecam https://albatrostravel.pl/ . Firma posiada flotę wielu dobrze wyposażonych pojazdów, dlatego podróż autokarem będzie bardzo przyjemna
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2022-03-08, 17:51  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Zarówno samochody osobowe jak równiez dostawcze, busy oraz luksusowe limuzyny znajdziecie w olsztyńskiej wypożyczalni Ahaw http://www.wynajemsamochodowolsztyn.pl/ Polecam, bo pod względem cenowym nie mają sobie równych.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2022-04-29, 18:06  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Ja raz skorzystałem z usług firmy wynajmującej samochody, a konkretnie https://autocash24.pl/. Musiałem na miesiąc zastąpić mój dostawczak, który brał udział w kolizji. Oczywiście, bez samochodu jak bez ręki, szczególnie że był to mój mobilny warsztat potrzebny do pracy. Polecam zapoznać się z ofertą, ponieważ ja byłem bardzo zadowolony Very Happy
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2022-06-16, 09:15  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Od jakiegoś czasu wynajmuje sobie suta i jedną z moich ulubionych wypożyczalni stała się firma https://sexycars.pl/
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-01-31, 20:00  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze szukam wypożyczalni w internecie. W ten sposób trafiłam na nich https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-zdunska-wola/ . Mają swoje oddziały m.in. w Zduńskiej Woli i innych dużych i mniejszych miastach. Samochód, gdy już nie będzie Wam potrzebny, można go zwrócić w ich dowolnym punkcie w Polsce. Wszystkie dokumenty wypełnia się szybko i online, więc po kilku minutach można mieć pojazd pod domem.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2023-05-09, 06:57  //  Wypozyczalnia samochodow. Odpowiedz z cytatem
Wiem że Wypożyczalnia samochodów Warszawa ma bardzo korzystne warunki wynajmu i bardzo prostą procedurę wynajmu aut. Można tam zarezerwować sobie auto bez problemu online
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Wypozyczalnia samochodow.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!