Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Wymiana walut w Internecie

Wymiana walut w Internecie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
piotrpiksel

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 1
Post 2013-06-24, 13:59  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Chciałbym zapytać jakie są Wasze doświadczenia w wymianie waluty przez Internet. Podobno to niezła oszczedność dla portfela. Jaki kantor polecicie?
Reklamy
martypas

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 7
Post 2013-06-24, 17:57  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Kantory internetowe to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które, tak jak ja, spłącają kredyt w obcej walucie. Porównując zestawienie kursów z kursami kantorów stacjonarnych widać wyraźnie, ile można zaoszczędzić Smile
TomekTomek

Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 1
Post 2013-06-26, 16:11  //  Wymiana walut w Internecie Strefawalut Odpowiedz z cytatem
martypas napisał: Kantory internetowe to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które, tak jak ja, spłącają kredyt w obcej walucie. Porównując zestawienie kursów z kursami kantorów stacjonarnych widać wyraźnie, ile można zaoszczędzić Smile


dokładnie tak jak pisze Martypas.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2013-07-08, 09:13  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Trzeba uwazac z tymi kantorami, bo duzo jest na necie firm co oszukuja.
martypas

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 7
Post 2013-12-29, 15:39  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, że trzeba dokładnie sprawdzać wszystkie firmy, którym, nawet na chwilę, powierza się swoje pieniądze. Korzystne kursy, które przedstawiają porównywarki kantorów takie jak wspomniana już StrefaWalut, są ważne, ale nie można zapominać o sprawdzeniu, z jaką firmą mamy do czynienia i jakie opinie na temat kantoru krążą w internecie
izydor

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 37
Post 2014-01-29, 15:51  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Kwota obrotu rośnie co roku, podają kwoty rzędu 8 miliarów
amach

Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 3
Post 2014-03-12, 14:38  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Przy większych kwotach opłaca się to dużo bardziej niż w tradycyjnych kantorach, no i dodatkowo jest o wiele wygodniejsze.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-12-07, 11:38  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Ja również szukam jakiegoś dobrego kantoru. Na co zwracać uwagę przy wyborze?
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-12-07, 14:53  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Na to aby kantor miał odpowiednie zabezpieczenia .jak wpiszesz sobie kantor internetowy w google to wyskoczy Ci bardzo długa lista firm bo jest wiele stron, na których możesz wymienić kase. Ze swojej strony polecam robić to w tych większych oraz sprawdzonych kantorach . Z uwagi na to,że pracuję sezonowo za granica i dość często w ostatnim czasie wymieniam kase skorzystałem z kilku kantorów. Najwygodniej zamieniało mi się pieniądze w tym miejscu:
http://ergokantor.pl/

Mają tam korzystne ceny walut, miejsce jest bezpieczne oraz przelewy ralizowane są w szybkim czasie.
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2016-06-08, 09:40  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Dokładnie jeśli chodzi o kantory internetowe to jest ich coraz więcej i będzie ich coraz więcej bo są dla ludzi tanie i wygodne, ergokantor.pl o którym kolega wspomina ma jeszcze jedną dużą zaletę, konta w większości banków co sprawia, że cały proces wymiany nie trwa długo, a to znowu bardzo ważne, dla klienta.

Dla mnie powrót do kantorów naziemnych jest już raczej nierealny.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-07-14, 15:52  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Ja powiem szczerze, że dzisiaj to nawet troszkę bym się bał jechać na drugi koniec miasta, żeby wymienić zwłaszcza dużą kwotę pieniędzy. Dlatego też moim zdaniem taka oferta jak we wspomnianym już ergokantor.pl jest świetnym rozwiązaniem, tym bardziej, że waluty są tam wymieniane zawsze po bardzo korzystnym kursie.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-06-27, 13:26  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Ja natomiast uważam, że atrakcyjny kurs mają w kantormarymont.pl. Kantory w Warszawie mają różne przeliczniki. Nie zdecydowałbym się na wymianę za pośrednictwem internetu. Oszustów nie brakuje.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2024-01-24, 12:53  //  Wymiana walut w Internecie Odpowiedz z cytatem
Jak widać po odpowiedziach to zdania są podzielone co do korzystania z usług wymiany walut przez internet. W dzisiejszych czasach prowadzenie takiego kantoru to jedna z form działalności jakie cieszą się dużą popularnością. A to ze względu na łatwy dostęp do podróżowania czy powszechność emigracji. Każdy z nas z pewnością korzystał z takich usług stacjonarnie i to na dobrą sprawę jest najlepsza forma. Tylko wtedy mamy 100% pewność co do wymiany oraz dostajemy pieniądze do ręki. Natomiast korzystanie z porównywarek kantorów - https://kantroom.pl/ to świetna sprawa do osób szukających sprawdzonego miejsca.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Wymiana walut w Internecie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!