Forum Banzaj.pl » Hydepark » wymiana grzejnika w łazience

wymiana grzejnika w łazience

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-07-16, 09:24  //  wymiana grzejnika w łazience Odpowiedz z cytatem
Nie ma nic gorszego niż żona patrząca na ręce w trakcie remontu. Nie ma strzału
zaraz coś dodatkowo wymyśli. No i wymyśliła wymianę grzejnika. Gdy się broniłem to znalazła stronkę iterma.pl
No a tam grzejniki kolorach do wybrania/200/ a w dodatku gotowe do wymiany.
Trudno poddałem się. Wymieniamy.
Reklamy
Filipo

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 41
Post 2015-08-01, 07:33  //  wymiana grzejnika w łazience Odpowiedz z cytatem
wow. ale nam newsa sprzedałeś... przed nami zmiana sposobu ogrzewania..wcześniej full problemów z piecem, węglem, bałaganem w kotłowni, ale przerzucamy się na ogrzewanie gazem płynnym z amerigas i liczę że trochę obowiązków odejdzie nam obojgu
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-11-15, 18:14  //  wymiana grzejnika w łazience Odpowiedz z cytatem
Ja to się boję remontów bo nigdy się nie kończy na tym co było uzgadniane przed remontem Smile
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-11-30, 13:43  //  wymiana grzejnika w łazience Odpowiedz z cytatem
Taaa, jak ja ostatnio chciałem sam wymienić lustro to spadło i rozwaliło mi umywalkę. Mojej żonie przeszła chęć na "zrób to sam" Smile ostatecznie zrobiliśmy remont całej łazienki, choć nie chcieliśmy tego robić w stylu znanej reklamy o pożyczkach Smile w ogóle większość zamówiliśmy przez internet, wzięliśmy ekpię i sięnie przepracowaliśmy, nawet villeroy&boch umywalka przyszła cała, bez żadnych uszkodzeń Wink
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-08, 10:27  //  wymiana grzejnika w łazience Odpowiedz z cytatem
hahaha, korner, ale mnie rozbawiłeś Wink my też ostatnio robiliśmy remont w łazience, ale chyba nawet wybraliśmy tą samą ceramikę. Na pewno wszelkie dodatki mamy z Grohe bateria jest super i mogę ją naprawdę polecić niby zwykła rzecz, ale okazuje się, że naprawdę może robić różnicę. Nie dość, że oszczędzamy wodę, to jeszcze łatwo się ją utrzymuje w czystości. Na poprzedniej kamień osadzał się non stop i tylko cif to zmywał, ale przez to zostawały rysy :/
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-12-17, 08:58  //  wymiana grzejnika w łazience Odpowiedz z cytatem
Niestety z ceramiką często bywają takie problemy. Przy czym na pewno urządzając łazienkę, warto wziąć pod uwagę zakup takich produktów, jak wysokiej jakości lustra z https://witek.pl/lustra/lustro-100x100cm-antique-silver-280750.html . Prezentują się one naprawdę fajnie, a przy tym na pewno każdej łazience dodadzą charakteru:).
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-12-19, 23:14  //  wymiana grzejnika w łazience Odpowiedz z cytatem
Na jaki wymieniasz?

___
firanki do sypialni
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  wymiana grzejnika w łazience
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!