Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie

Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-05-25, 10:40  //  Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem
Potrzebuję jakiejś formy ubezpieczenia przed tymi wszystkimi sytuacjami które mogą mnie spotkać podczas samochodowych wyjazdów zagranicznych. Pytanie jakie dodatkowe ubezpieczenie sprawdzi się do tego typu zadań?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2019-05-27, 10:20  //  Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem
O ile w kraju możesz liczyć na darmową służbę zdrowia, to ta zasada nie obowiązuje po wyjeździe. Dlatego w ramach UE warto wyposazyć się w kartę EKUZ którą wydaje NFZ. Działa ona tak, że w przypadku jakis problemów zdrowotnych, NFZ finansuje ze swojego budżetu pomoc medyczną.
Oprócz tego warto mimo wszystko posiadać jeszcze dodatkowo ubezpieczenie prywatne, zwłaszcza że jego koszt nie jest ekstremalnie wysoki. Zwykle oscyluje w granicach kilkudziesięciu w przeliczeniu na 1 tydzień. Proponuję więc sprawdzić jeszcze koszta takiego ubezpieczenia z wykorzystaniem porownywarek ubezpieczeniowych.
Rzuć jeszcze okiem tutaj pod linka.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-05-30, 12:32  //  Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim ubezpiecz się na wypadek leczenia plus NNW, assistance i bagaż. Wszystko masz w jednym ubezpieczeniu podróżnym na stronie Cuk.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2019-07-27, 13:16  //  Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem
Warto też wykupić dodatkowe ubezpieczenie assistance na wypadek awarii pojazdu czy nie daj Boże wypadku. Nie jest to aż tak kosztowne ale to są jednak pieniądze i lepiej żeby było jak najtańsze. Najczęściej dostępne jest w pakiecie ubezpieczeniowym a oferty poszczególnych firm można sprawdzić tutaj https://ranking-oc-ac.pl/
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-10-18, 11:28  //  Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem
Interesuję się pracą agenta ubezpieczeniowego, bo myślę, że jest to dość dobry zawód. Jeśli jesteście zainteresowani, jak ja, to współpracę może zaoferować - https://dfs24.pl/ . Możecie prowadzić sprzedaż franczyzową lub zatrudnić się do nich jako agent ubezpieczeniowy.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Wyjazd zagraniczny i ubezpieczenie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!