Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Wyjazd na Słowację

Wyjazd na Słowację

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-08-25, 06:26  //  Wyjazd na Słowację Odpowiedz z cytatem
Witam.
Poleci ktoś coś ciekawego do zobaczenia w Beskidzie Żywieckim lub okolicy? Słowacja i Czechy też wchodzą w grę. Szukam również miłej miejscówki na namiot gdzie można będzie napalić ognisko.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2021-08-25, 07:59  //  Wyjazd na Słowację Odpowiedz z cytatem
Gmina Ujsoly. Tam są różne piła campingowe Wink w okolicach Soblowki są. Ciekawe rzeczy? Polska: wycieczka w góry np Babia Góra albo Polsko. Do zwiedzania np Żywiec. Na Słowacji blisko Zamek Orawski i Tatralandia. Poza tym fajny geopark w Gkince w starym kamienilolomie:)

A jesli ogólnie planujesz Słowację, polecam zorinetowac się w winietach
https://motoklub.pl/winieta-slowacja
Są obowiązkowe jesli chcesz poruszac się po autostradzie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-06-22, 13:53  //  Wyjazd na Słowację Odpowiedz z cytatem
Ja w tym roku zaplanowałam swoje wakacje w Chorwacji. Tam jeszcze nie byłam, a wiele osób poleca ten kierunek. Jadę do nowego kraju, którego nie znam, więc na pewno wykupię ubezpieczenie turystyczne na https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2023-04-17, 09:40  //  Wyjazd na Słowację Odpowiedz z cytatem
mnie chyba trochę znudziły już wakacje z biurem podróży, chciałabym czegoś więcej pod podróżowania dlatego zastanawiam się intensywnie nad wyprawą na karakorum góry myślę że za dwa lata mogłabym to zrealizować a teraz już zaczełabym działać na rzecz swojej kondycji, bo bez tego ciężko będzie zdobyć góry.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2023-07-25, 20:53  //  Wyjazd na Słowację Odpowiedz z cytatem
Mojej żonie marzy się taka wyprawa na Słowację kamperem. Nie każde auto tego typu poradzi sobie chyba na górzystym terenie dlatego zastanawiam się nam terenowym kamperem jakie oferuje azar4 . Ich kapsuły mieszkalne montuje się na auto typu pick up. Są bardzo dobrze wyposażone, zawierają łóżka dla 4 osób, miejsce do gotowania, nawet łazienkę.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Wyjazd na Słowację
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!