Forum Banzaj.pl » Hydepark » Wyjątkowy męski prezent

Wyjątkowy męski prezent

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
hera

Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 2
Post 2009-11-19, 13:14  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Szanowni Panowie,
Bardzo potrzebuję pomocy w znalezieniu prezentu dla mężczyzny (chłopaka).
Nigdy nie było to moje ulubione zajęcie, ale tym razem ręce mi opadają.

Exclamation Przejrzałam babskie fora i pomysły na prezenty i apeluję do was, że jeśli nie chcecie dostać kolejnej pary gaci, albo kubka z ukochaną, to zacznijcie dawać, choćby subtelne znaki co mielibyście ochotę, czy potrzebę dostać.

Arrow A więc szukam prezentu dla mężczyzny:
inteligentnego, który dużo czyta, nie ma telewizora i jego światem jest komputer i internet. Lubi gotować. Nie jeździ samochodem, nie jest szczegónym fanem wybranego sportu, nie nosi biżuterii, ma zupełnie inny gust jeśli chodzi o ubrania i zapachy. Niczego nie zbiera. Filmy i muzykę przeważnie ściąga z netu. od razu zaznaczę, że portfel ma swój ulubiony, książek kucharskich ma całą szafę (więc i tak bym nie wiedziała jaką wybrać).
Uwaga:
Bardzo lubi otaczać się ekskluzywnymi przedmiotami, niczego nie potrzebuje a jeśli czegoś mu brakuje to i tak mnie na to nie stać, bo między nami jest przepaść finansowa..

Zatem szukam, czegoś oryginalnego, wyszukanego, jedynego w swoim rodzaju, co jest najlepsze(względnie dobre Wink) w swoim gatunku, choćby miały to być ekskluzywne zapałki.. Czegoś niedrogiego, ale co być może trudno dostać. Mam bardzo ograniczony budżet, ale chcę mu zrobić niespodziankę.
Kwota do 100 zł (+/- 20)

(a prezentu szukam na gwiazdkę)

W waszym interesie postuluję tez założenie wątku poświęconego prezentom jakie chcielibyście dostać i jakich absolutnie nie chcielibyście dostać..
zaznaczając przy tym jakie są wsze zainteresowania, pozycja finansowa itp itd.
być może to pozwoli uniknąć rozczarowania.

I niech mi ktoś powie, że mężczyźnie jest łatwo kupić prezent.

Z zainteresowaniem czekam na pomysły. Powodzenia.
Pozdrawiam. Exclamation Exclamation Exclamation
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-20, 15:18  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
dalas taki opis, ze ciezko cokolwiek wymyslic Smile

poza tym piszesz o czyms eksluzywnym, a potem ze max 100zl to nie wiem chyba tylko zapalniczke eksluzywna mozesz mu kupic, ale tez ne markowa z gornej polki za ta cene niestety
hera

Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 2
Post 2009-11-20, 19:49  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
No niestety wiem z doświadczenia, że łatwe to nie jest..

Na ekskluzywne, to wiem, że mnie nie stać, ale musiałam dać porządny opis. Chodzi o to, że nie mogę podarować mu plastikowej świnki skarbonki, ani skarpetek w serduszka Smile
Chyba, że to skarpetki z najwyżej półki.. Wink
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-11-26, 01:44  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Jezeli piszesz o zapalkach to moze pali? Na pewno nie obrazilby sie gdybys zaopatrzyla go w cygaro. Za ok. 100 zl mozna kupic 1 szt.Cohiba Esplendidos. Cohiba to chyba najbardziej znana marka cygar na swiecie. Z charakterystyczna pomaranczowo-bialo-czarna opaska. Po niej kazdy milosnik cygar rozpozna ta zacna marke.

Sam Fidel Casto przepadal za nimi. Dopoki jeszcze byl na chodzie Smile
kasia56

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 1
Post 2009-12-18, 22:34  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
W tej podobnej kwocie możesz kupić voucher na kurs kiperski piwa ze strony "piwoznawców". Na pewno taki prezent nie jest zwyczajny, więc na pewno spodoba się twojemu mężowi. Sprawdzone przez mojego męża- gwarancja satysfakcji Very Happy Cool Myślę, że się zdecydujesz na taki prezent. Pozdrawiam
bolus90b

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 12
Post 2010-01-05, 14:17  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Zawsze możesz kupić mu jakąś dobrą oryginalną płytę artysty, którego lubi słuchać...Wink
Marcino

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 5
Post 2010-01-08, 15:11  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Nie lubię klasyfikacji na to, że coś jest bardziej lub mniej męskie. Dla jednego będzie męski scyzoryk, dla innego książka. Bardzo podobał mi się pomysł na prezent dla chłopakaw postaci specjalnie przygotowanej gazety. Taką gazetę dostał mój kumpel od dziewczyny i naprawdę zrobiło to na nas wrażenie. Bo tekst był z jajem i oryginalny pomysł i świetne wykonanie. I wreszcie coś innego.
Staszek

Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 4
Post 2010-02-04, 10:16  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
świetny scyzoryk z kilkoma funkcjami jest fajnym prezentem lub ciekawie zaprojektowane szachy, jesli gra oczywiscie;)
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-02-19, 02:17  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
tyle sie mowilo o prezencie dla faceta, a ja dostalem od zony na walentynki niespodziewanie bardzo fajny pozyteczny smieszny i pomyslowy prezent o dziwo Laughing

oto poduszka, na ktora mam zerkac jak klade sie nad ranem spac Wink Laughing

DSC00058.JPG
 Opis:  
 Rozmiar:  85.54 KB
 Odsłon:  32 raz(y)

DSC00058.JPG

DSC00057.JPG
 Opis:  
 Rozmiar:  85.32 KB
 Odsłon:  31 raz(y)

DSC00057.JPG

Wiktoria

Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 5
Post 2011-02-03, 16:30  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Drodzy Panowie! Potrzebuje pomocy, ponieważ pragnę zorganizować wyjazd integracyjny dla moich pracowników, są to tylko mężczyźni, chcę aby wyjazd był typowo męski i związany z motoryzacja cena nie gra roli! Proszę o sprawdzone oferty?????
seweryna58

Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 2
Post 2011-02-03, 18:11  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Stefania 99
witaj ja osobiśie 2 lata temu swojej grupie znajomych zaproponowalam i zorganizowałam wypad na tor aby posmigć autamio tyle mają pod maską że szok a jakie wrazenia wczoraj potrzylam na strone motoprezent.pl i maja swietne propozycje mysle ze to typowo meske wiec moze byc spoko polecam
capslock

Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 3
Post 2011-03-15, 15:27  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
no jeśli chodzi o ten niby bardzo wyjątkowy prezent dla chłopaka to może wymienie co znalazłem na taki przypadek, może żeby sobie z kumplami popykał to proponuje np. to w sumie nawet nie z kumplami (z dziewczyną też można sie nieźle zabawić;p) i na dodatek jestem pewny że z pewnością tego w domu u siebie nie ma, albo niech sobie takie kulki magnetyczne poukłada (bo piszesz że lubi książki kuchnie to widac że troche taki spokojny jest) więc może się nada ten upominek

może zeby to lepiej wyglądało to daje foty

neocube-2183.jpg
 Opis:  te kulki magnetyczne
 Rozmiar:  13.39 KB
 Odsłon:  21892 raz(y)

neocube-2183.jpg

neocube-2173.jpg
 Opis:  kulki
 Rozmiar:  14.92 KB
 Odsłon:  21890 raz(y)

neocube-2173.jpg

imprezowe-kolko-i-krzyzyk-89.jpg
 Opis:  to z kumplami może pograć
 Rozmiar:  12.23 KB
 Odsłon:  21901 raz(y)

imprezowe-kolko-i-krzyzyk-89.jpg

juwe

Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 3
Post 2011-03-15, 18:37  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
gdzieś już te kółko i krzyżyk widziałem.. chyba znajomy miał ten gadżet.. podobno git zabawka.. Very Happy
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-09-12, 08:22  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Chyba bardziej męskiego prezentu nie da się znaleźć, zobaczcie - jazda-off-road-4x4-w-warszawie-akademia4x4. A wszystko tak na prawdę zależy od was...
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-11, 18:28  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Myślę że każdy prezent jest dobry bo pokazuje że pamięta się o drugiej osobie Smile
Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera "Seksturysta"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya.
wróżbita

Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 8
Post 2015-04-29, 10:29  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Jeśli facet ćwiczy to dobrym prezentem będą jakieś odżywki lub suplementy Wink Dzięki suplementacji tkanka tłuszczowa szybciej zamieni się w mięśnie Wink
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-29, 17:22  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Ja mojemu mężowi chyba zafunduję uprawnienia sepowskie tzn kurs. Wiem, ze przydałyby mu się w pracy uprawnienia sepowskie i chciałabym pomóc mu w ich zdobyciu.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-09-03, 14:53  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Ja to bym chciał by moja pani zdjęła z moich ramion trochę kłopotów związanych z prowadzeniem firmy.
Przykładowo mogła by jak już nie kupić to chociaż się dołożyć do zakupu opon do wózka widłowego. Tylko czy ona się domyśli? Smile
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2015-11-30, 00:13  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
hahaha, wątpię, ale może napisz list do mikołaja Wink A ja to chyba w ramach prezentu się wybiorę na strzelnicę, zawsze chciałem spróbować, ale jakoś okazji nie było. Znalazłem na stronie wyjatkowy prezent opcje 50 strzałów pistoletem o kalibrze 5,6 mm za 98 zł.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2015-12-04, 14:05  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
A czy prezent koniecznie musi być wyjątkowy oraz nieszablonowy? Sam wolę praktyczne prezenty i jestem pewien,że nie jestem tutaj w mniejszośći.Jakieś figurki czy poduszki wygladają dobrze na papierze ale w rzeczywistości taka rzecz trafi w kąt i będzie się jedynie kurzyła. Większość facetów byłaby o wiele bardziej zadowolona z nowej bluzy czy pary butów.

Jeśli planujecie coś bardziej oryginalnego, polecam lot w tunelu aerodynamicznym. Coś takiego powinno zadowolić dowolnego faceta.
http://namazowszu.pl/lekkietematy-we%C5%BA-udzia%C5%82-w-locie-w-tunelu-aerodynamicznym-w-warszawie
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Wyjątkowy męski prezent Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!