Forum Banzaj.pl » Hydepark » Wyjątkowy męski prezent

Wyjątkowy męski prezent

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2016-08-05, 20:51  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
A widzieliście toTaki prezent, to marzenie każdego faceta. Jeśli są tu jakieś panie, to mam nadzieję, że zdecydują się sprawić tego typu niespodziankę swojemu facetowi.

Jazda Porsche 911 Carrera S
Jeśli pozytywne emocje z jazdy dałoby się zmierzyć jakąś miarą i uformować w realny kształt, z pewnością byłby on bliski ponadczasowej sylwetki Porsche 911. Poczuj jak fala emocji za kierownicą obiektu kultu niemal każdego automaniaka, wzrasta wraz z każdym okrążeniem toru wyścigowego! Sprawdź jak wspaniale prowadzi się legenda i poczuj nieograniczoną adrenalinę z kolejno pokonywanych zakrętów. Doświadczony instruktor renomowanej Szkoły Jazdy Subaru wprowadzi Cię w tajniki sportowej jazdy, abyś mógł w pełni cieszyć się niespotykaną zwinnością i dynamiką unikatowej Porsche 911. Pozwól ponieść się rozkoszy prowadzenia niemal 400-konnej maszyny po prawdziwym torze wyścigowym!
czas trwania 30 minut
Reklamy
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2016-11-17, 11:53  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Albo model takiego Porsche czy innego samochodu.
U mnie w domu skleja się takie modele i to dosyć często prezent.
Ostatnio sklejaliśmy taki model krążownika ze Star Treka:

A z droższych prezentów to może dron?

big_AMT720.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  67.48 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

big_AMT720.jpg

krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-23, 06:40  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Opcji jest bardzo wiele:
jazda sportowym samochodem
model do składania
jakaś dobra gra komputerowa

Warto jest jeszcze zastanowić się nad jakimś ciekawym zegarkiem. Szczególnie, że wielu facetów lubi własnie takie drobiazgi.
Sam ostatnio szukalem dla siebie czegoś konkretnego i wpadły mi w oko zegarki firmy Doxa. Świetny jest ten sportowy model:

doxa.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  289.69 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

doxa.jpg

Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2016-11-29, 10:31  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Jak ktoś przesądny to zegarków nie polecam Wink Może alkomat? Ciągle trąbią o tych pijanych kierowcach i zaostrzaniu kar. Oczywiście dla pijanych kierowców nie ma litości, ale takich lekko wczorajszych to szkoda, bo często nie wiedząc, wsiadają za kółko, niby czują się dobrze, ale alkomat coś przy kontroli pokaże.
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2016-11-29, 15:51  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
W temacie chociaż tu akurat rozchodzi się o wieczór kawalerski - organizuję kumplowi za miesiąc i szukam jakichś fajnych pomysłów . Jak na razie skłaniam się ku paintballowi jako głównej atrakcji dnia ale może coś innego będzie lepsze?
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2016-12-03, 12:47  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Najlepiej dobry zegarek - Aztorin, albo Albert Riele.
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2016-12-05, 09:51  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Wyjątkowo męskim prezentem jest zwykle ten, który najbardziej odpowiada adresatowi, niezależnie czy jest męski, czy też nie. Takie rozgraniczanie nie ma większego sensu, bo kupujący zamyka się w jakichś sztucznych ramach i często może nie trafić z prezentem. Trzeba po prostu wiedzieć co facet chce. Jak jest samochodziarzem, to np. nawigacja. Jak jest graczem, to zdecydowanie [url]PlayStation-4. A jak jest żeglarzem to opłata za rejs będzie idealną sprawą. Wszystko według potrzeb.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-12-13, 23:14  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
ja wolę prezenty praktyczne, niedawno dostałem maszynkę do strzyżenia babyliss i takie prezenty lubię, nie leży i nie kurzy się tylko regularnie jej używam, bo wolę włosy sobie ostrzyc sam niż chodizd do fryzjera bo jakoś mi zawsze nie po drodze, mój model działa bezprzewodowo, jest cicha i nie drży, wygodnie się nią manewruje
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2016-12-14, 10:28  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś już dawał prezenty dedykowane zmotoryzowanym?
Na przykład, czy dobry będzie alkomat lub nowa nawigacja lub jeszcze jakiś inny gadżet?
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2016-12-15, 13:29  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem jak najbardziej, nawet sam kilka postów wyżej na ten temat pisałem. Porządny alkomat zawsze się przyda, no chyba, że ktoś jest abstynentem Wink
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-12-16, 11:28  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Asterix napisał: Czy ktoś już dawał prezenty dedykowane zmotoryzowanym?
Na przykład, czy dobry będzie alkomat lub nowa nawigacja lub jeszcze jakiś inny gadżet?

Asterix - jak myślisz o alkomacie to mogę ci podpowiedzieć że na pewno nie warto kupowąc półprzewodnikowych to bo szajs, jak już to elektrochemiczne, fajne modele ma alkohit, sam mam x50, jakość wykonania świetna, szybko mierzy i też na imprezie w paręe minut kilkanaście nawet osób może się sprawdzić
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2016-12-22, 10:26  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
To akurat wiem, że nie można kupować byle jakiego alkomatu, bo inaczej obdarowany ostatecznie nie będzie zadowolony zwłaszcza, jak zapłaci mandat, a alkomat wcześniej pozwoli na jazdę. Po prostu ludzie wpadają na różne dziwne prezenty - portfele, krawaty, rękawiczki, zegarki, itd. są już nudne. Stąd pytanie o prezent dla zmotoryzowanego.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-01-06, 17:51  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Tom88 napisał: Najlepiej dobry zegarek - Aztorin, albo Albert Riele.

Ten jest świetny

i1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  11.86 KB
 Odsłon:  2986 raz(y)

i1.jpg

mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-01-10, 09:06  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Można i to nawet niewielkim kosztem, a zakładam że taki prezent każdemu facetowi się spodoba - prezentmarzen.com/poznaj-strzelanie/ Nie jest przecież tak, że wymaga jakiejś specjalnej odwagi co nie?
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-01-15, 21:41  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
na święta dostałem od żony wkrętarko-wiertarkę ryobi, nie mam teraz wymówki od napraw domowych zresztą obiecałem sobie że nie będę przekładał takich spraw na potem bo żona się strasznie wścieka o to że o coś prosiła i to leży tak i leży miesiąc albo dwa Very Happy tak więc od początku roku zdążyłem zawiesić nowe karnisze, przymocować kilka półek, powiesić hak na worek do boksowania i zamiennie huśtawkę dla dziecka
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2017-01-18, 14:40  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Dla miłośnika biegania, czy rowerów, polecam lokalizator GPS, za pomocą którego można zapisywać swoje trasy, sprawdzać prędkość, miejsca postojów, zapisać ważne punkty itp. Bardzo fajna i przydatna rzecz, można sobie dowolnie konfigurować Smile
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-02-06, 10:21  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Gryfy do sztangi Jest tu wiele propozycji gryfów z pomocą których samodzielnie można wykonać hantle do potrzeb danej osoby. Taki prezent powinien ucieszyć każdego faceta dbającego o swój wygląd.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2017-06-17, 18:26  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc ja mam problem ze zwykłymi prezentami, a co dopiero z jakimiś wyjątkowymi. Teraz stawiam na praktyczne prezenty bo na prawdę czasem już nie mam pojęcia co mogłabym kupić. Jeżeli szukałabyś też coś bardziej praktycznego to warto postawić np na kosmetyki . Uważam, że jest to dość uniwersalny prezent i na pewno zostanie wykorzystany Smile
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-06-21, 10:26  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Jak chcesz dać coś wyjątkowego, to musi wychodzić poza schemat. Można dać np. alkomat. Kiedyś coś takiego wymyśliłem, jako prezent gwiazdkowy. Sam mam alkohita i jeżeli dasz dobry alkomat elektrochemiczny, to będzie niezawodny. Kosmetyki raczej nie, to może sprezentować ewentualnie żona.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-06-21, 11:59  //  Wyjątkowy męski prezent Odpowiedz z cytatem
Luksusowy, ekskluzywny drobiazg. Sprawdź galerię Cygal Art Deco. Nie mam pewności, czy to Twoja półka cenowa, ale zapytać nie zaszkodzi.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Wyjątkowy męski prezent Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!