Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Wygodna bielizna na siłownie dla kobiety

Wygodna bielizna na siłownie dla kobiety

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-12-28, 07:13  //  Wygodna bielizna na siłownie dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Pytanie bardziej do Pań. Gdzie kupię wygodne stringi do ćwiczeń? Żona narzeka ze w pełnych majtkach jej za ciepło a te stringi które ma nie są komfortowe. Widziałem coś takiego ale czy to ok?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-12-28, 09:24  //  Wygodna bielizna na siłownie dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, nie wiem czy szukasz prezentu czy nie ale sam raczej bym nie kupował bielizny dla żony przed zorientowaniem się czego naprawdę chce a czego nie chce.... Takie kupowanie jest moim zdaniem dość ryzykowne. Trzeba również dobrze wstrzelić się z rozmiarem. Jak kupisz male bedzie źle, jak kupisz za duże jeszcze gorzej Wink Poczytaj sobie o właściwościach tkanin sportowych https://www.2skin.pl/blog/odziez-sportowa-wlasciwosci-i-rodzaje-tkanin Ewentualnie po prostu dopytaj sie w sklepie sportowym, co warto kupić...
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-09-25, 13:13  //  Wygodna bielizna na siłownie dla kobiety Odpowiedz z cytatem
W każdej sytuacji powinniśmy przede wszystkim stawiać na wygodę, ja sobie nie wyobrażam nosić bielizny w której się nie czujemy komfortowo. W sieci jest duży wybór i masz ten plus, że jak okaże się nie taka jak potrzebujesz - możesz odesłać. Na https://www.olive.pl/ na pewno są zwroty, chociaż tam nie miałam akurat jeszcze okazji zwracać. Bo naprawdę w doborze rozmiarów pomagają i dokładnie są wymiary każdego produktu podawane.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Wygodna bielizna na siłownie dla kobiety
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!