Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Wybór odpowiedniego ogrzewania do domu

Wybór odpowiedniego ogrzewania do domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2022-06-20, 12:04  //  Wybór odpowiedniego ogrzewania do domu Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się na ogrzewaniem , dom w fazie projektu ,
Jaka była by różnica w ogrzewaniu między pompą ciepła a kotłem elektrycznyn .
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-06-20, 13:50  //  Wybór odpowiedniego ogrzewania do domu Odpowiedz z cytatem
Ja mam zamówią pompę powietrzna 7kw dom 108m2 mają mi przyjść montować za około 3 tygodnie koszt 30 tysięcy na gotowo. Jedyne z czym miałem problem to dostanie pompy ciepła w magazynach. Montuję z bratem, który ma w tym doświadczenie, tak więc szukałem samodzielnie. W hurtowniach nie mieli, ostatecznie dorwałem pompę ciepła w Leroy Merlin.
Ciekawi mnie co będzie jesienią czy zimą kiedy większośc pewnie rzuci się na ten rodzaj ogrzewania. Wtedy zupełnie może nie być już urządzeń.

No i jeszcze jedno:
Ogrzewanie to ogrzewanie nie rozumiem rozkminy "kiedy się zwróci"
Okna, dach czy taras też rozpatruje się w kryteriach kiedy się zwróci
Kiedy kupuje się samochód nowy to po to żeby było wygodnie bezpiecznie i żeby mieć jakiś czas spokoju....i też się nigdy nie zwróci3
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-06-28, 16:09  //  Wybór odpowiedniego ogrzewania do domu Odpowiedz z cytatem
Wybór ogrzewania powinien być też równoczesny z wymianą okien jak macie stare i nieszczelne. Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/blog/przeglad-wpisow/artykuly/okna-do-salonu-w-stylu-industrialnym macie fajny wybór okien energooszczędnych które idealnie sie do tego nadadzą.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2024-01-04, 01:38  //  Wybór odpowiedniego ogrzewania do domu Odpowiedz z cytatem
Skoro mówicie o pompach ciepła to polecam profesjonalistom z branży rozważyć Aiwa jako swojego partnera. Marka posiada certyfikaty jakości i zapewnia szkolenia produktowe gwarantujące udane instalacje. Ponadto zapewnia stałe wsparcie swoim partnerom
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Wybór odpowiedniego ogrzewania do domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!