Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Wybór butów sportowych

Wybór butów sportowych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2022-04-13, 09:42  //  Wybór butów sportowych Odpowiedz z cytatem
Cześć, mam nietypowe pytanie. Moje aktualne buty do koszykówki musiałem w końcu wyrzucić. Do biegania mam Asicsy Gel-Nimbus 22. Czy ktoś z Was próbował biegać/grać w takich butach w kosza na sali na parkiecie? Zastanawiam się, czy sprawdzą się dobrze, czy będą np. zbyt miękkie lub się będą bardzo ślizgać. Wiem, mogę je wziąć i przetestować, ale wolałbym najpierw poznać opinie innych, czy jest w ogóle sens, czy od razu kupić nowe buty do koszykówki
Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi:)
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2022-04-13, 11:21  //  Wybór butów sportowych Odpowiedz z cytatem
Najgorszy możliwy pomysł. Lepiej jednak zakupić buty do kosza. Po pierwsze trzymają kostke, po drugie nie ślizgają się tak , po trzecie ten okrągły punkt na podeszwie ma za zadanie umożliwiać szybkość dynamicznych skrętów stopy , na co nie pozwalaja buty biegowe. Granie w takich butach to proszenie się o kontuzje.

Jeśli szukasz dla siebie nowych butów, polecam Ci na pewno ten sklep z butami sportowymi: https://www.butomaniak.pl/

W sklepie obecnie mają spore zniżki na wiele modeli.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-04-28, 21:10  //  Wybór butów sportowych Odpowiedz z cytatem
To jakie polecacie?

___
Damixa
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 158
Post 2022-10-17, 17:50  //  Wybór butów sportowych Odpowiedz z cytatem
Buty sportowe muszą być przede wszystkim wygodne. Wiadomo, że w trakcie biegania stawy i kolana mogą być obciążone, dlatego warto wybrać buty, które dopasowują się do stopy i są lekkie. Widziałam, że w tym sklepie jest duży wybór https://dobrenarty.pl/odziez-i-obuwie/buty-do-biegania/buty-do-biegania-meskie/ . Ich obuwie męskie ma dobrą jakość, co pomoże zapobiec kontuzjom. Poza tym wybór jest spory, także na pewno coś wybierzecie.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Wybór butów sportowych
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!