Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Wybór basenu do ogrodu

Wybór basenu do ogrodu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2022-04-29, 09:20  //  Wybór basenu do ogrodu Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry Proszę o opinie na temat wyboru basenu . Bylismy zdecydowani na basen kanadyjski ( metalowy ). Niestety dowiedzieliśmy się ze rozkłada go się raz na zawsze . Nie można go po sezonie złożyć . Trochę nam to komplikuje sprawę bo plac na którym ma stać basen jest wyłożony kostka brukowa i jesienia oraz wiosną ma służyć jako miejsce na palenisko /ognisko . Czy baseny stelazowe są jakościowo dużo gorsze ? Basen nie ma być duży ( nie większy niż 4x4 ) służyć ma tylko i wyłącznie do schłodzenia ( bez pływania ). Jakie producenta basenów stelazowych polecacie ? Dziękuje za opinie .
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-04-29, 12:13  //  Wybór basenu do ogrodu Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to, że nie musisz basenu przechowywać, składać, rozkładać i przy okazji niszczyć to zaleta. Ja polecam stalowy. Jak podoba Ci się stalowy a chcesz składać to może panelowy byłby ok.

Baseny stelażowe również są ok. Plusem w ich przypadku jest to, ze są o wiele tańsze od basenów kanadyjskich, a również są wytrzymałe. NIe musisz ich składać na zimę, możesz spokojnie przechować w stanie rozłożonym. Ale z drugiej strony jeśli chcesz taki basen przenieść na drugą stronę ogrodu, to również nie będzie z tym większego problemu. Jeśli chcesz kupić basen na ten sezon, szukaj w Leroy Merlin:
https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/baseny-i-akcesoria/baseny-ogrodowe-brodziki-jacuzzi,a1917.html

Aktualnie sklep ma dobre zniżki.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-06-06, 22:51  //  Wybór basenu do ogrodu Odpowiedz z cytatem
W mojej opinii, jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej chemii basenowej o wysokiej wydajności to decydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez https://ibaseny.pl/ , gdzie będziecie mogli znaleźć rozwiązania najwyższej jakości produkty. Śmiało powinniście sobie skorzystać.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Wybór basenu do ogrodu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!