Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Wybór aparatu słuchowego

Wybór aparatu słuchowego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2019-08-02, 10:48  //  Wybór aparatu słuchowego Odpowiedz z cytatem
Na jakie rzeczy polecicie zwracać uwage przy wyborze odpowiedniego aparatu słuchowego?

Jak powinien sprawdza się nowoczesny sprzęt?

I jakie firmy polecicie?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-08-02, 12:17  //  Wybór aparatu słuchowego Odpowiedz z cytatem
W pierwszej kolejności polecam wybrac się do punktu, w którym jest możliwość wykonania badania słuchu.

Kupno i dobór aparatu słuchowego trudno jest zamknąć w czasie jednej wizyty u specjalisty. To proces przymierzania, sprawdzania, prób i błędów, ale aby wysiłek się opłacił warto poświęcić na to trochę czasu. Źle dobrany aparat może nie służyć nam tak jak to sobie wymarzyłeś.

Niestety ale te nowoczesne aparaty nie sa refundowane.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-01-07, 21:05  //  Wybór aparatu słuchowego Odpowiedz z cytatem
Oczywiście wybranie odpowiedniego aparatu słuchowego nie jest łatwym zadaniem, ale na pewno musisz zdecydować się na coś porządnego od sprawdzonej firmy. Nie warto przy tym przepłacać, więc polecam rozglądać się za atrakcyjnymi ofertami, a nawet spróbować postarać się o dofinansowanie z NFZ. Na stronie: https://aparaty-sluchowe.info/aparaty-sluchowe/ jest oferta, z której szczególnie polecam Ci skorzystać - jest korzystna i naprawdę fajna, więc będziesz z niego zadowolony.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2021-01-20, 15:50  //  Wybór aparatu słuchowego Odpowiedz z cytatem
Samodzielnie wybierać taki aparat? ja bym doradziła się na pewno lekarza. Masz sprawdzonego? zobacz tutaj gdzie znajdziesz namiary na laryngologów najlepszych, w całym kraju w sumie. Scamned to cała sieć przychodni, mają najlepszą kadrę, krótki czas oczekiwania na wizytę. Ja ich w 100% polecam. Całą rodziną tam szukamy specjalistów.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Wybór aparatu słuchowego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!