Forum Banzaj.pl » Hydepark » wybieramy prezenty polecacie coś ?

wybieramy prezenty polecacie coś ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zaufanick

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 4
Post 2012-11-20, 19:51  //  wybieramy prezenty polecacie coś ? Odpowiedz z cytatem
cześć jak co roku w tym czasie przynajmniej ja zaczynam sie zastanawiać czym pokrótce zaskoczyć w święta. Najtrudniej jest sie zdecydować gdy od czasu do czasu coś do głowy wpadnie a nie zapisało sie tego gdzieś. Wybór prezentu w tym roku zawęża sie do żony syna i rodziców. Którzy na prawde są bardzo dobrzy i pomocni aż słów brakuje by ich dobroć określić ii tu mam największy problem bo chce obdarować ich czymś co bedzie ale obu takie symboliczne aby czuć było że bardzo im dziękuję.Oczywiscie chciałbym by wasze ewentualne pomysły wyglądały tak syn np tablet ,żona sweterek rodzice zabytkowy zegar z góry dzięki mam nadzieje ze odzew bedzie spory pozdrawiam
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-11-20, 21:58  //  wybieramy prezenty polecacie coś ? Odpowiedz z cytatem
Nie napisałeś najważniejszego Smile ile masz $$ na prezenty ?
Lubimy-To-Robic_com

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 29
Post 2012-12-01, 14:30  //  wybieramy prezenty polecacie coś ? Odpowiedz z cytatem
Racja,najlepiej jeżeli podasz budżet jaki ogólnie posiadasz na zakup prezentów,wtedy postaramy się coś doradzić. teraz warto szukac promocji w dobrych sklepach internetowych.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  wybieramy prezenty polecacie coś ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!