Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » wstydliwy problem

wstydliwy problem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Konrad4040

Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 2
Post 2014-06-26, 13:58  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
mam siedzącą pracę i domyślam się, że właśnie przez to nabawiłem się hemoroidów :/ chciałbym kupić jakąś maść bez recepty. Proctoglyvenol? podobno szybko uśmierza ból. Czy ktoś z was może używał i może powiedzieć czy szybko działa i czy nie ma nawrotów?! Wstrętna dolegliwość, chciałbym szybko się jej pozbyć.
Reklamy
edziak5

Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 1
Post 2014-07-08, 15:03  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Procto-glyvenol jest skutecznym lekiem. Bardzo szybko działa i znieczulająco i na same hemoroidy jeśli kupiłeś, juz na pewno masz problem z głowy.
Konrad4040

Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 2
Post 2014-07-16, 11:26  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za odpowiedź. Owszem, wybrałem Procto-Glyvenol jednak w czopkach, ale to może i lepiej. Bezproblemowa aplikacja. Już zapomnialem o problemie. Mam nadzieję, że nie powróci. Bo dyskomfort okropny.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2016-06-24, 07:39  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Ja również walczę obecnie z hemoroidami. Byłem u lekarza. wprawdzie przypisał mi maść ale jest dobrze jedynie wtedy kiedy ja nakładam. Na co dzien bardzo się z tym męczę. Czy są może jakieś wspomagacze ziołowe> Jakieś leki które się przyjmuje doustnie?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-06-24, 14:27  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Nie ma sie czego wstydzić. Dobrze,ze przyznajmniej byleś u lekarza. Jest wiele ośob, które nie leczy się bo się wstydzi a to błąd bo potem maja znacznie większe problemy z tym związane. Choroba jak choroba, Lekarz wcale dziwnie na to patrzyl nie będzie. Jeśli jeszcze nie próbowałeś ziół to mogę Ci polecić Procto Vitale. Mieszanka naturalna, zawiera na przyklład rdest, szałwię . Przyjmuje od jakiegoś czasu sam. O ile maści maja jedynie działanie zewnętrzne to tutaj wiesz, że coś działa wewnątrz.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2016-07-06, 09:04  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
krawczyk napisał: Nie ma sie czego wstydzić. Dobrze,ze przyznajmniej byleś u lekarza. Jest wiele ośob, które nie leczy się bo się wstydzi a to błąd bo potem maja znacznie większe problemy z tym związane. Choroba jak choroba, Lekarz wcale dziwnie na to patrzyl nie będzie. Jeśli jeszcze nie próbowałeś ziół to mogę Ci polecić Procto Vitale. Mieszanka naturalna, zawiera na przyklład rdest, szałwię . Przyjmuje od jakiegoś czasu sam. O ile maści maja jedynie działanie zewnętrzne to tutaj wiesz, że coś działa wewnątrz.


Probowałem samej szałwi ale nie miało to takiego dobrego działania. Gdzie kupujesz ten środek?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-07-07, 10:40  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Na początku mój brat mi to przywoził z uK bo jest to to tam bardzo popularne ( co ciekawe to o wiele popularniejsze niż w Polsce jest tam leczenie ziołami, nie faszerują pacjentów od razu lekami). Teraz jak widzę to można dostać to już w PL, Działanie ok. Nie spodziewaj się cudów bo wiadomo,że hemoroidy całkowicie to może usunąc jedyne operacja ale sam jestem zadowolony z działania.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2016-07-20, 10:22  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
krawczyk napisał: Na początku mój brat mi to przywoził z uK bo jest to to tam bardzo popularne ( co ciekawe to o wiele popularniejsze niż w Polsce jest tam leczenie ziołami, nie faszerują pacjentów od razu lekami). Teraz jak widzę to można dostać to już w PL, zobacz sobie sam:
procto-vitale
Działanie ok. Nie spodziewaj się cudów bo wiadomo,że hemoroidy całkowicie to może usunąc jedyne operacja ale sam jestem zadowolony z działania.


Mi to poleciła rodzinna .Też biorę. No nie powiem abym był do tego na początku przekonany bo sądziłem,że żadne leki mi nie pomogą i będę w końcu musiął wybrac się na operację ale po miesiącu czuję duża ulgę tak wiec na razie nigdzie się pod nóz nie wybieram.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2018-02-21, 07:38  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
NO niby tak
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2018-02-21, 13:24  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
E tam wstydliwy Problem jak problem. Jak wybierzecie się z tym do lekarza to na pewno nie potraktuje Was jak dziwaka ale będzie mógł poradzić. Od razu proponowałbym wybrać się do proktologa. Najlepiej prywatnie ponieważ w prywatnej służbie zdrowia pracują o wiele lepsi fachowcy No i dostaniecie się na dniach a nie bedziecie musieli cierpieć i czekać miesiącami na wizytę na narodowy fundusz zdrowia....

Sam polecam dodatkowo wprowadzić jeszcze odpowiednią dietę, która może zmniejszyć dolegliwości ze strony żylaków odbytu.
http://hemoroidyleczenie.pl/hemoroidy-czyli-zylaki-odbytu-objawy-i-leczenie/
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2018-02-22, 14:21  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Ja używałem zwykłej maści z kasztanowca, dwa dni i spokój.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-11-27, 22:02  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Mi się posterisan sprawdził, dobrze że można kupić bez recepty bo ja jakoś nie mogłem si przekonać do wizyty u lekarza, wiem głupota ale co zrobić.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2020-02-20, 20:43  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Zamiast się wstydzić można poprosić lekarza o wypisanie e-recepty (lekarzonline.eu) i problem z głowy. Jest już taka możliwość od stycznia tego roku.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-07-09, 22:09  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie ma takiej sytuacji, aby się czegoś wstydzić jeśli chodzi o zdrowie. Gdy coś się dzieje - trzeba się leczyć i tyle! Dla niektórych problemy z potencją są wstydliwe, dlatego warto w związku z tym wejść na stronę: http://pudzianacademy.pl/ i poczytać artykuły na ten temat. Sporo wyjaśnią i podsuną sposoby leczenia tej przypadłości Smile
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2023-08-25, 10:22  //  wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem
Według mnie, jeśli borykasz się z problemami z żylakami czy innymi dolegliwościami naczyniowymi, warto zwrócić uwagę na specjalistyczne kliniki. Ostatnio słyszałem o https://klinikaflebologii.pl/ i wydaje mi się, że mają tam naprawdę doświadczony zespół. Ktoś miał tam kiedyś wizytę?
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  wstydliwy problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!