Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Wstawienie kominka do mieszkania w bloku

Wstawienie kominka do mieszkania w bloku

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2022-08-30, 11:46  //  Wstawienie kominka do mieszkania w bloku Odpowiedz z cytatem
Tak sobie siedzę dzisiaj i zastanawiam się coraz poważniej nad wstawieniem sobie kominka do mieszkania w bloku. Odpada tutaj rzecz jasna możliwośc wstawienia kominka tradycyjnego, szczególnie, że mieszkanie jest na parterze tak wiec raczej komina nie dałoby się wyciągnąć. MIejsce jest, salon jest dość spory.

Wcześniej o tym nie myślałem, ale w lutym miałem okazję pojechać do agroturystyki, Wynajęliśmy sobie domek, w ktorym był kominek i praktycznie codziennie w nim rozpalaliśmy. I chciałbym troche klimatu wstawić u siebie.

Czy ktoś ma może biokominek albo elektryczny? Jak się sprawdza?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-08-31, 05:36  //  Wstawienie kominka do mieszkania w bloku Odpowiedz z cytatem
Aktualnie mam kominek elektryczny. Nad biokominkiem też się zastanawiałem, jedank jak porównałem sobie wyglad płomienia, to bardziej odpowiada mi jednak efekt w kominku elektrycznym. Szczególnie, że jeśli zdecydujesz sie na kominek w porządnym wykonaniu, to będziesz miał kilka fajnych bajerów takich jak dostosowanie wygladu płomienia czy jego barwy. Sam przed zakupem zrobiłem sobie dość porządne rozpoznanie oraz porównałem sobie efekty jakie daja poszczególne kominki i ogólnie w tych najtańszych płomień faktycznie może wyglądać słabo, jednak w wielu modelach ze średniej czy wyższej pólki nie mozna miec nic do zarzucenia jeśli chodzi o wyglądu płomienia. Wiadomo, ze taki kominek nie jest prawdziwym kominkiem, ale w przypadku lepszych producentów płomień wiele się nie rozni. Zobacz sobie kominki w Leroy Merlin, obecnie w ofercie mają wiele modeli. A najlepiej wybierz się do nich stacjonarnie do sklepu i zobacz sobie kominki tam.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-12-28, 15:02  //  Wstawienie kominka do mieszkania w bloku Odpowiedz z cytatem
Da się zauważyć, że coraz więcej osób chce sprzedać swoje mieszkanie. Nic dziwnego, skoro kredyty tak poszybowały w górę. Warto więc zastanowić się nad wynajmem. Ja polecam tę ofertę https://lublin.mdr.pl , bo firma PFR Nieruchomości jest liderem na rynku meslu chodzi o najem instytucjonalny.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Wstawienie kominka do mieszkania w bloku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!