Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Własna restauracja

Własna restauracja

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-12-02, 10:17  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Aktualnie jestem na etapie otwierania własnej restauracji.....

Myślicie,że warto jest angażować w to zatrudnienie dekoratowa wnętrz czy moze jednak samodzielnie spróbować ja ozdobić?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2018-12-04, 11:51  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz gust zaprojektuj samodzielnie.

Jeśli jednak boisz się, ze nie podołasz temu,albo chcesz zaoszczedzić czas i jednoczesnie być pewnym, ze restauracja zostanie zaprojektowana w ciekawy sposób to oddaj to w ręce projektanta.

Tak naprawdę to jak wyglada restauracja jest bardzo ważne:
http://www.kredytynasms.pl/poradniki/budowa-wizerunku-restauracji-przez-aranzacje-wnetrza/

I wiele osób wyjdzie bez próbowania smaku potraw jeśli bedzie brzydko.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-03-12, 22:28  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Kiedy rozkręcamy własny biznes tak naprawdę każda oszczędność jest mile widziana. Ale taka na której zaoszczędzić realnie możemy, tu na dekoratorze wnętrz na pewno tak. Nie będzie to raczej miało negatywnego wpływu na sukces restauracji, w internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji i zająć się dekorowaniem samodzielnie. Nie można za to absolutnie oszczędzać na produktach żywnościowych. Te muszą być najwyższej jakości, odpowiednio przechowywane i przebadane. W warzywa polecam zaopatrywać się u dostawcy P.P.U.H. ROGOWSKI, obsługują oni największe firmy i zakłady w kraju, ale również restauracje. Mają warzywa najwyższej jakości, świeże i marynowane pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-10-01, 22:17  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Do każdego biznesu przyda się reklama, a według mnie najbardziej uniwersalne i skuteczne są flagi z nadrukiem EMTIGO
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2023-02-01, 07:23  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Dochodzi tutaj również kwestia wystroju w restauracji. Dobrze jest zdecydować się tutaj na pomoc profesjonalnego projektanta wnętrz Smile OBecnie ludzie nie zwracają uwagi tylko na to w jakiej cenie zjedzą oraz czy bedzie im smakowało. Chcą jeść w fajnym otoczeniu.


Zerknijcie sobie na bloga tego projektanta wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/blogs/

Można znaleźć tutaj wiele inspiracji na wystrój restauracji.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Własna restauracja
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!