Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Własna restauracja

Własna restauracja

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kamilW

Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 4
Post 2014-08-25, 13:20  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Jestem właśnie na etapie rozkręcania własnej restauracji. Szukam dobrego sprzętu gastronomicznego. Widziałem spis firm na horeca.pl i zastanawiam się, gdzie dokonać zamówienia. Może wy polecilibyście jakąś dobrą firmę, czy sklep z takimi urządzeniami?
Reklamy
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2018-11-08, 14:19  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Otwierając własną restauracje bardzo ważne jest wyposażenie. Ja ostatnio zamówiłem od Rogowskiego mini korniszon, który jest bardzo chwalony przez klientów mojej restauracji.
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-11-25, 00:26  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Wyposażenie do lokalu gastronomicznego znajdziesz w sklepie online https://wszystkodokuchni.eu/ Praktycznie wszystko to co potrzebne do wyposażenia kuchni w jednym miejscu. Mają niezłe ceny i wysyłka dociera zawsze na czas.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 366
Post 2020-03-22, 10:18  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Ponawiam pytanie bo również sie nad tym zastanawiam
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2020-03-23, 12:07  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
riddle napisał: Ponawiam pytanie bo również sie nad tym zastanawiam


Nie polecam na pewno sprzętu uzywanego. Nigdy nie wiesz czy sprzęt nie ma usterek oraz jak byl użytkowany. Coś moze wygladać dobrze z zewnatrz, potem moze jednak przynieść Ci sporo problemów z naprawami. Na które wydasz jeszcze więcej kasy niż w sytuacji, w której zdecydowałbyś się na kupienie sprzętu nowego.

Polecam zerknać sobie do Multigastro https://multigastro.pl/ . Obecnie jest to jedna z większych hurtowni sprzetu gastronomicznego oraz na miejscu powinni Ci doradzić jaki sprzęt będzie odpowiedni do Twojej restauracji.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2020-06-08, 10:39  //  Własna restauracja Odpowiedz z cytatem
Myślę,ze jest. Wszystko zależy od tego czy pizza będzie smaczna czy nie. Jeśli tak będziesz miał klientów ale jeśli nie to nie Uruchomienie pizzerii nie jest takie mocno kosztowne ale oczywiście musisz mieć pewne fundusze.Bez nich nie da rady.
Zerknij sobie tutaj:
https://www.gastropuls.pl/maszyny-do-mielenia-wilki-do-miesa/maszynka-do-mielenia-miesa-stalgast-721221 - jest to hurtownia gastronomiczna z wyposazeniem do restauracji, Mają swoj sklep stacjonarny, ale bez problemu możesz tam zamawiać przez internet. Zorientujesz się ile kosztuje wyposażenie swojego lokalu.

Zdecydowanie lepiej jest moim zdaniem kupowac sprzet nowy niż uzywany z uwagi na lepsza gwarancje.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Własna restauracja
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!