Forum Banzaj.pl » Hydepark » Wizyta u wróżki - co sądzicie?

Wizyta u wróżki - co sądzicie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
sputnik

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 9
Post 2014-04-15, 22:57  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Witam,

Chciałbym całkowicie poważnie zapytać co sądzicie o wizytach u wróżki, a jeszcze lepiej o korzystaniu z takich usług w wersji online? Macie jakieś doświadczenia?
Czy cokolwiek komukolwiek się sprawdziło? Cool

Ja korzystałem z wizytauwrozki.pl, fajnie bo mają usługę call back, rozmowa odbyła się z sympatyczną wróżką Karo, niby tylko kilkanaście minut a od razu mi lepiej Smile dużo ciekawych i praktycznych rad, poważnie zastanawiam się nad kolejną "wizytą".

Very Happy

Co sądzicie? Laughing
Reklamy
TatlerSlade

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 1
Post 2014-04-23, 10:50  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Żona korzysta, ja jakoś nie za bardzo czuję potrzebę.
zołzULA

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 4
Post 2014-04-29, 15:02  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Jako, że sama "bawię się" Tarotem, wypowiem swój pogląd na ten temat Smile
Otóż karty rzeczywiście mają swój często niejasny przekaz, wszystko zależy od interpretacji wróżącego i jak podchodzi do stawiania kart.
Jak wszędzie, są tarociści z pasji, jak i ci, którym zależy jedynie na wyłudzeniu kilku złotówek.
Uważam, że wszystkie wróżby poprzez internet, telefon czy tv. są bardzo naciągane.
Osoba rozkładająca Tarota musi mieć nijaki dar filozoficzny, instynkt, wtedy rzeczywiście to, co odczytuje z kart zbiega się z rzeczywistością. Nie nalezy brać nigdy dosłownie słów wróżącego, wszystko co w kartach wychodzi jest tylko założeniem, że tak czy inaczej może się wydarzyć, natomiast i tak wszystko zależy od nas, zawsze możemy zmienić bieg wydarzeń, karty nas jedynie ostrzegają lub "mówią" że idziemy w dobrym kierunku...
Wiem też, że tzw.wróżki uzależniają, bo jest to pewien rodzaj ulgi psychicznej, szczególnie kiedy usłyszymy optymistyczne rady, czy słowa -"tak, wygra pan, tak będzie pan szczęśliwy". Prawdę mówiąc słowo "tak" nigdy nie powinno paść z ust wróżącego, odpowiednim jest "prawdopodobnie".
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2014-05-19, 10:39  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to głupota, jak w pewne historie związane np: ze zmarłymi,dziwnymi zjawiskami, jestem w stanie uwierzyć (znam kilka osób które przeżyły coś takiego) o tyle we wróżki które czarują z kuli, reki etc.. nie uwierzęSmile
riki rik

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Post 2014-05-22, 12:17  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Hmmm... moja ciotka wróżyła z kart. Miała zasadę, że bliskim osobom nie wróżył, więc coś jest na rzeczy. Myślę jednak bardziej , że działa to na zasadzie podświadomości i wmawiania sobie niektórych rzeczy.
WielkiZbyszek

Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 13
Post 2014-05-22, 22:38  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
uważam, że są i te dobre i te "złe" fałszywe Razz nazwijmy to "wróżki"
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2014-07-09, 13:06  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie to zwykłe naciąganie Wink. Wróżki są świetnymi manipulantkami po prostu i potrafią wyciągnąć z nas potrzebne do 'wróżenia' informacje.
Anka82

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 6
Post 2014-07-30, 08:37  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Szczerze to nie mam zdania na ten temat - nigdy nie byłam u wróżki ani też nigdy nie kontaktowałam się z doradcami ezoterycznymi przez telefon, także nie mogę stwierdzić czy ich porady się sprawdzają czy wręcz przeciwnie. Ale muszę przyznać, że od dawna interesuje mnie astrologia i wszelkie sprawy z tym związane, to ciekawy temat. Także nie wykluczam tego, że kiedyś skorzystam z takiej porady telefonicznej Wink.
Dobiasz

Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 6
Post 2014-08-20, 17:37  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Nie wyśmiewam się z tego , bo mimo wszystko są chyba osoby, które mogą mieć dar dla innych niezrozumiały. Nie mniej w życiu bym nie poszedł do wróżki, takiej jak występują we wszelkich programach na żywo. Ogólnie więc tak, ale trafić na taką faktyczną, to chyba jak szukać igły w stogu siana...
marek86

Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 13
Post 2014-08-21, 20:17  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
myśle, że wizyta u wróżki to głupota i żerowanie na czyjeś naiwności
Edek192

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 23
Post 2014-10-26, 12:41  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Też tak myślałem, ale dałem się namówić koleżance na telefon do niej wrozka-tatiana i zmieniłem zdanie. 90% z tego co powiedział się sprawdziło w moim przypadku.
wolf133

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 6
Post 2014-11-14, 11:37  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Haha, byłem kiedyś u wróżki, bo wróżyła w klubie podczas andrzejek. Głupot się nasłuchałem i tyle z tego byłoSmile Nie wierzę w takie rzeczy.
stasia

Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 1
Post 2015-02-05, 19:19  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam doradców z portalu wrozka.tv .Korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolona. Nie jeden raz dostałam pomoc i wsparcie jakiego potrzebowałam. Może rzeczywiście jest to podobne do porady psychologa, ale zdecydowanie wychodzi taniej i na mnie bardziej działa. Dla mnie dużym plusem też jest anonimowość i brak czasu na dojazdy.
Franekk

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 4
Post 2015-02-09, 12:39  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
No przyznam, że korzystałem z usług wróżek, ale nigdy nie skorzystałbym z takich usług przez internet. Myślę, że żeby cokolwiek powiedzieć o człowieku, jego życiu - trzeba go mieć przed sobą. Takie internetowe wróżby są mocno naciągane... Trzeba też trafić na kogoś dobrego, ale to ciężka sprawa. Mnie wróżkę poleciła znajoma i ani trochę nie żałuję, tym bardziej, że wzięła śmiesznie małą kwotę, a powiedziała o mnie tyle, że byłem w szoku.
wanda99

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 36
Post 2015-02-11, 12:23  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Kiedy na świat miała przyjść moje kuzynka mama wybrała się do 3 wróżek w czasie trwania ciąży cioci i zapytała się o dziecko (ciocia miała 49 lat i to było jej pierwsze) i czy będzie wszystko ok. Wszystkie 3 powiedziały, że dziecko będzie zdrowe, ale bardzo chorowite i/lub będzie miało trudny charakter. W sumie się sprawdziło.

Z kolei mnie nigdy jakoś specjalnie nie ciągnęło do tego typu rzeczy, pewnie dlatego, że kiedy jako dziecko pojechałyśmy na festiwal wiedzy tajemnej (jakkolwiek to brzmi xD żeby nie było - szukałyśmy z mamą miodów i olejków do masażu) jedna z takich wróżek podeszła do mnie, stwierdziła, że mam bardzo przygnębioną aurę, wręcz czarną (!) czy coś takiego i że mi powróży i pomoże znaleźć rozwiązanie moich kłopotów... Cóż myślałam wtedy gdzie moją rodzicielkę wcięło i czy starczy mi kasy na przywieszkę w kształcie smoka xD Jak to usłyszałam zaczęłam się tak śmiać, że jej usługi na pewno nie były mi potrzebne. Więc powiedźmy, że podchodzę do tego typu rzeczy z dużżżą rezerwą Smile
norzyk

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 5
Post 2015-04-14, 11:33  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Zamiast wizyty u wróżki to ci proponuję wizytę w Domu wróżek na tv puls Smile Mega nowy reality show z wróżkami. Już się nie mogę doczekać jutrzejszego odcinka.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-28, 14:35  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Ja tam za bardzo we wróżby wróżek nie wierzę ale wiem, że są takie osoby, które systematycznie do wróżki chodzą.
Poza tym ostatnio nawet trochę zainteresowałam się numerologią jest to naprawdę ciekawe i chyba bardziej realne niż wróżby z kart czy tam innych metod wróżenia.
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2015-11-12, 15:07  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wróżki znam tylko dwie strony gdzie to ma jakiś poziom
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-11-15, 17:59  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że warto jak ma się wróżkę z polecenia.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 16:09  //  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Wierzę w takie rzeczy, dlatego nie radzę chodzić do wróżek. Są osoby, które po takich praktykach zaczęły się dziwnie zachowywać. Lepiej nie igrać z siłami, których się nie rozumie i nad którymi się nie panuje.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Wizyta u wróżki - co sądzicie? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!