Forum Banzaj.pl » Hydepark » Wczasy zorganizowane z ....

Wczasy zorganizowane z ....

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
AgaB

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 3
Post 2014-01-11, 13:23  //  Wczasy zorganizowane z .... Odpowiedz z cytatem
Serdecznie pozdrawiam. Każdy pragnie wypocząć na wczasach. Jeśli wczasy- to ja tylko uznaję te zorganizowane. Zawsze należy skorzystać z oferty biura, agencji turystycznej , która jest znana i doświadczona na naszym rynku.
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-05-13, 14:21  //  Wczasy zorganizowane z .... Odpowiedz z cytatem
Nie zawsze tak jest lepiej. Ja sama organizuje wczasy dla rodziny i wcale nie zajmuje mi to dużo czasu. W tym roku jedziemy w czerwcu do Krakowa i już zarezerwowałam miejsca w hotelu www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm . Byłam tam na szkoleniu z firmy i bardzo mi się podobało. teraz wspólnie całą rodzina planujemy co zobaczymy w Krakowie, gdzie pojedziemy i co konkretne chcemy robić. Oczywiście musi też być plan awaryjny na wypadek niepogody i tym podobne. Ale wszystko da się samemu bez problemu zorganizować.
Yarro

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 25
Post 2014-07-01, 20:11  //  Wczasy zorganizowane z .... Odpowiedz z cytatem
A ja wolę jechać bez biura, większa wolność.
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2014-07-09, 13:05  //  Wczasy zorganizowane z .... Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie wolę spontaniczne wakacje, które sami organizujemy. Choć czasami oferty z biur podróży są na tyle kuszące, że warto z nich skorzystać.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-09-23, 10:50  //  Wczasy zorganizowane z .... Odpowiedz z cytatem
A ja wolę wczasy niezorganizowane. Lepszy wypoczynek, luz, program dograny idealnie do tego czego oczekujemy od wyjazdu. Ale raz byłem na wyjeździe zorganizowanym, w Krakowie. Kraków piękny, ale mieliśmy taki plan, że nie dało się nawet za bardzo zasmakować klimatu miasta. Ale za to dobrze wpominam hotel, to im się akurat udało. Spaliśmy w hotelu Best Western Efekt Express, bardzo wysoki standard, tak nowoczesnie i ładnie, a przy tym kuchnia rozmaita Very Happy
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Wczasy zorganizowane z ....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!