Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty » Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv?

Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2013-12-19, 07:31  //  Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv? Odpowiedz z cytatem
911turbo napisał: Nie do konca masz rację. Na sam koniec roku to szykują party sylwestrowe, ale jeszcze ma info co i jak, widzialem tylko w ramówce na stronie. W wigilię i świeta będzie best christmas. A glosowanie do topu jest do 15 grudnia.


No to właśnie napisałem, że na koniec roku w pierwszy dzień świąt Smile
Na sylwka będzie Top Party, też można swoje propozycje wysyłać.
Reklamy
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2013-12-19, 07:31  //  Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv? Odpowiedz z cytatem
Vixa napisał: Ja nie do końca się orientuje w tych zmianach i nowościach. Skąd macie takie info?


Odwiedzaj sobie ich stronę starstv.eu albo po prostu polub na fb. Co chwilę wrzucają jakieś info o nowościach w ramówce.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2013-12-27, 13:23  //  Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv? Odpowiedz z cytatem
A ostatnio słyszałem motyw z Hobbita na starsie - ładna nuta przyznam.
gadmi

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 27
Post 2013-12-27, 14:42  //  Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv? Odpowiedz z cytatem
Pierwszy dzień świąt spędziliśmy przy Starsach , w sumie to dziewczyna zaproponowała głosowała na ten top, chyba trzeba ich na bieżąco oglądać porostu.
Ninja

Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 14
Post 2013-12-30, 11:02  //  Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv? Odpowiedz z cytatem
My też po kolacji włączyliśmy starsa a nie kolędy jak co roku. Kolędy cicho leciały podczas samej kolacji wigilijnej i oczywiście przy rozpakowywaniu prezentów. Ale Stars TV jakoś bardziej pobudza:)
Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty »  Wasze ulubione pasmo muzyczne w tv? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!