Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Wasze ulubione marki...

Wasze ulubione marki...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-03-18, 09:11  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
jeansy bossa Smile troszke muszka kosztowac ;p
Reklamy
pablo_style

Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 6
Post 2011-03-18, 10:43  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
polecam wyprzedaze w UK w styczniu, wowczas po przeliczeniu na PLN wychodzi ok. 200 - 220 zł
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-05-29, 09:36  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Marka to moim zdaniem rzecz względna. Dużo bardziej istotne są inne cechy takie jak jakość - a co za tym idzie trwałość, jak wygoda itd.
Nie wiem jak to u was wygląda, ale ja do marek nie przywiązuję się zbyt mocno. Jak już to przywiązuję się do jakości.
W dobie internetu wybór jest naprawdę bardzo duży.
Przykładowy sklep: https://modnyduzypan.pl/12-koszule
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-05-30, 11:20  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Do biegania czy na co dzień? Bo jeśli na co dzień to proponuję kupić sobie vansy:
- w supersklepie są nowe kolekcje na ten rok ale możesz zorientować sie czy nie mają jakichś przecenionych modeli ( ostatnio kupowałem tam vansy w dużej promocji bo akurat była jedna para taniej na mój rozmiar).
Buty bardzo porządne, spokojnie na kilka lat chodzenia. Pasują i do dresu i do jeansow.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-07-29, 07:10  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Szczerze to nie zwracam większej uwagi na markę, raczej szukam okazji. Ostatnio szukałem tenisówek dla siebie i żony.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2016-08-26, 12:42  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Jestem fanem Big Stara od wielu lat, z racji tego, że to już ostatni upalny weekend przed nami.. czas pomyśleć o czymś cieplejszym. Który sweter wam się podoba? Zastanawiam się nad tym z kołnierzykiem, tak żebym mógł chodzić w nim do pracy i na co dzień
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2018-02-08, 09:00  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Jest ich kilka
medicine
vistula
wólczanka
big star ( spodnie naprawdę dobrej jakości i warto jest w nie zainwestować bo o wiele lepiej się noszą niż spodnie z byle sieciówek)
Fajne ciuchy są równiez w tej hurtowni odzieży:
https://www.openwear.pl/
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2018-03-01, 15:45  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Z zegarków - Edox, Bergstern, Albert Riele.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-07-06, 07:58  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Jest kilka firm, ktore moge polecić:

Jesli chcecie sobie kupić elegancką koszulę albo dodatki do niej takie jak poszetka czy krawat to polecam sklepy: Vistula, Wólczanka, ewentualnie Osovski

Jesli planujecie zakup garnituru to ciekawe ma moim zdaniem Próchnik oraz Bytom, aczkolwiek polecam tutaj zwracac uwagę na jakość tkaniny oraz ilość syntetyku ( powinna byc w mniejszości)

Jesli szukacie eleganckich stylowych butów to spory wybór jest w Patine: https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-08-27, 10:03  //  Wasze ulubione marki... Odpowiedz z cytatem
Lubię ubrania sportowe. Jeśli mialbym tutaj wskazac ulubione marki to będą to:
reebok
nike
adidas
czy new balance ( do której przekonałem sie niedawno i musze przyznać,ze maja naprawdę dobrze wykonane obuwie)

Noszę zwykle również logowane ubrania: https://blog.fitanu.com/pl/logomania-jak-wykorzystac-najwazniejszy-trend-sezonu-2018-w-sportowych-stylizacjach/

Co do eleganckich ciuchów to rownież mam kilka ale na pewno nie nakładam ich na co dzień
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Wasze ulubione marki... Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!