Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Wanna z hydro Saniform - słyszał ktoś?

Wanna z hydro Saniform - słyszał ktoś?

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
refu

Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 1
Post 2010-09-08, 09:32  //  Wanna z hydro Saniform - słyszał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Jestem na etapie poszukiwania porządnej wanny z systemem hydromasażu. Nie chce oszczędzać na zakupie, ale z drugiej strony nie chcę też przepłacać. Poszukując idealnej wanny w dużych sieciach handlowych znalazłam bardzo ciekawe produkty marki SANIFORM. Wyglądają elegancko ale przyznam szczerze, pierwszy raz słyszę o tej firmie. Słyszał ktoś coś? Może ktoś z was ma taką wannę?
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-09-08, 14:32  //  Wanna z hydro Saniform - słyszał ktoś? Odpowiedz z cytatem
tak ja slyszalem, ze sa na maksa kiepskie i blokuje ten topik zebys spamerze mial mniej pracy przy pisaniu kolejnych postow z innych kont Razz a z google kto nie wejdzie szukajac wanien Saniform bedzie widzial ze sa slabe i nieudolnie promowane w necie Razz
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Wanna z hydro Saniform - słyszał ktoś?
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!