Forum Banzaj.pl » Hydepark » Walentynki

Walentynki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-01-31, 23:40  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
Jakie macie pomysły na walentynki? Ja myślę, że kolacja i do tego prezent. Myślałem o czymś takim , bo każda kobieta lubi torebki także myślę, że to trafiony pomysł.

tor.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  212.03 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

tor.jpg

Reklamy
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-02-07, 20:06  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
Ja myślę nad masażerem do stóp z galerialucznik.pl i myślę, że taki prezent powinien spodobać się mojej żonie, a myślę, że od czasu do czasu i ja z niego skorzystam.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2017-02-13, 13:38  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
Taki wyjazd na weekend jest fajny
Weekend we dwoje to spełnienie marzeń dla większości z nas przy takim pędzie dnia codziennego. Motoprezent daje możliwość spędzenia czasu wolnego w pięknym otoczeniu w połączeniu z pięknymi samochodami. Weekend w Kazimierzu w miejscu pełnych atrakcji i noc w Hotelu Król Kazimierz położonym w zakolu Wisły z pięknymi widokami sprzyja relaksowi a dodatkowe jazdy nietuzinkowymi autami podniosą adrenalinę.

Pakiety Weekendowe w Kazimierzu posiadają różne konfiguracje realizacji jazd od Ferrari do Lamborghini i KTM X-Bow oprócz tego dla niezdecydowanych w momencie zakupu jakim autem pragną pokonać tor jest opcja Open, w której osoba obdarowana sama dokonuje wyboru auta. Jazdy odbywają się na torze z prawdziwego zdarzenia w obecności profesjonalnego instruktora, który będzie udzielał cennych wskazówek, aby przeżycie było niezapomniane



ja bym na takie coś reflektował albo jazdę sportowym samochodem po torze
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2017-04-11, 18:26  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
No już trochę po Walentynkach, ciekawe co wybrałeś. Nie każda kobieta lubi torebki, tu bym uważał. Najlepszy to jakiś koncercik, kameralny, jazzowy Cos w klimacie, żeby się dziewczyna mogła rozpłynąć. To Ci nie zaszkodzi na pewno. : )
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-10-05, 12:02  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
No już mozna powoli o walentynkach myśleć, tym barzdiej jak się chce przyszykować coś wyjątkowego Very Happy Ja mam zamiar zabrać moją ukochaną na romatyczny weekend do hotelu Grand Lubicz w Ustce. Byłem tam już kiedyś, super miejsce no i mają swietne spa, także myślę, że moja ukochana będzie zadowolona z takiego prezentu Smile
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-12-03, 16:11  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
Spa to jest genialny pomysł na prezent walentynkowy! Ja też właśnie o takim myślę dla swojej dziewczyny. Znalazłem ofertę spa Unitral w Mielnie . Słyszałem same dobre opinie, także myślę, że tam będziemy jechać Smile
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-12-11, 01:01  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
Też spoko pomysłem na prezent jest zegarek Smile
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-09-08, 11:51  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
U mnie z pomysłami na takie prezenty zwykle jest spory problem. Na szczęście od czasu gdy wpadłem na ofertę, jaką ma galanteria skórzana kraków zawsze znajdę coś fajnego. Wybór jest tutaj naprawdę spory i powiem Wam szczerze, że moja dziewczyna jest zachwycona prezentami z tego sklepu.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-01-03, 06:59  //  Walentynki Odpowiedz z cytatem
Myślicie już o Walentynkach? Chcecie trafić na właściwe rozwiązania, aby Twój mężczyzna mógł cieszyć się z prezentu? Jeśli tak, to polecam sprawdzić stronę https://vobis.pl/poradnik/co-kupic-na-walentynki-chlopakowi-top-7-trafionych-prezentow . Można tam znaleźć top 7 trafionych prezentów.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Walentynki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!