Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » wakacje na torze samochodowym

wakacje na torze samochodowym

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ameba

Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 1
Post 2009-08-13, 18:49  //  wakacje na torze samochodowym Odpowiedz z cytatem
witam wszystkich! wiem, ze istnieja firmy ktore umozliwiaja milosnikom motoryzacj odbycie kilkudniowych kursow jazdy sportowymi autami na toroch. od kilku dni poszukuje bezskutecznie informacji na ten temat. czy ktos moze bral w czyms takim udzial?? jakie auta mozna wyprobowac? jaki sa srednie koszty takiego wyjazdu? z tego co mi wiadomo na "impreze" tego typu najlepiej udac sie do niemiec lub wielkiej brytanii. bede wdzieczny za wszystkie informacje. z gory dzieki! pozdrawiam wszystkich milosnikow motoryzacji!
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-08-13, 22:05  //  wakacje na torze samochodowym Odpowiedz z cytatem
wiem ze na Nurburgring mozna pozyczyc kilka ala sportowych mocnych aut typu bmw m3 i pojezdzic caly weekend+jaszy szkoleniowe, ale u nas chyba ciezko bedzie z czyms takim Sad
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-10-13, 07:55  //  wakacje na torze samochodowym Odpowiedz z cytatem
Do kupienia sa "prezenty" - np. lot szybowcem, skoki z samolotu czy jazda sportowym autem po torze. Moze warto cos takiego sprobowac?
AutoImportSprowadzanie

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 10
Miasto: Samochody z europy i włoch
Post 2010-02-11, 23:36  //  wakacje na torze samochodowym Odpowiedz z cytatem
Dokładnie modne są teraz takie prezenty jazda na torze jakimś autem sportowym, znajomy dostał takie coś w prezencie i nie kojarzę jakei to auto było ale chyba porshe wszystko było by cacy gdyby nei to, że w ten dzień padał ostro deszcz i pojeździł sobie 70 - 90 na godzine Very Happy Very Happy
pandew1

Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 4
Post 2010-04-15, 15:13  //  wakacje na torze samochodowym Odpowiedz z cytatem
Faza ! Very Happy
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  wakacje na torze samochodowym
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!